מרפאה גריאטרית

מרפאה גריאטרית

פסיכוגריאטר מומלץ ד"ר עופר בר

ד"ר עופר בר פסיכוגריאטר

שמי עופר בר, בן 41, נשוי + ילד מס' רישיון לעסוק ברפואה 37237 את לימודי הרפואה שלי באוניברסיטת תל אביב סיימתי בשנת 2004. משנת 2005 ועד 2009 שרתתי בצה"ל כרופא ביחידות שדה. לאחר מכן עבדתי שנתיים בהתנדבות כרופא של משלחת לאפריקה, כיהנתי כסגן מנהל מחלקת שיקום לב במרכז רפואי גריאטרי. בשנת 2012 עשיתי התמחות בגריאטריה בשנת 2017 קיבלתי תואר " מוסמך בבריאות הציבור" מאונ' ממפיס, טנסי. בשנת 2018 הגעתי למסקנה שבכדי להגשים את החזון שלי כרופא, יהיה עלי להקים פרקטיקה פרטית שלי, וכך עשיתי.

צור קשר

מרפאתנו היא מרפאה גריאטרית במרכז המטפלת בזקן. תופעת ההזדקנות מובנת ככל השינויים המורפולוגיים, הביוכימיים, התפקודיים והנפשיים המתרחשים במהלך חיי האדם. אלה שינויים בלתי הפיכים במבנים ובפונקציות של יצור חי, המתפתחים בהדרגה. במרפאתנו – מרפאה גריאטרית תל אביב מטפלים בפסיכיאטריה, ובתחומי רפואה אחרים הקשורים מדעית ומעשית לגריאטריה. במרכז רפואי גריאטרי שלנו בראשות ד"ר עופר בר – פסיכוגריאטר מומלץ ניתן מענה כולל כמעט לכל בעיות ההזדקנות.

האם בית אבות נותן מענה כמו מרפאה גריאטרית

אנשים המתלבטים אם להכניס את יקירם לבית אבות בשל הטיפול הרפואי שואלים האם אכן השיקול הרפואי הוא נכון כדי להחליט על מגורים בבית אבות. תשובתנו היא שיש צורך להבחין בין טיפול במרפאה גריאטרית לבין טיפול בבית אבות. בית אבות הוא מסגרת חברתית ואינו מספק שירותים רפואיים מקצועיים 24 שעות כלומר, לא מדובר במרפאה רשמית ואילו מרפאה גריאטרית היא גורם רפואי לכל דבר.

התמחויות הקשורות לגריאטריה: פסיכיאטריה גריאטרית (מתמקדת במחלות כמו אלצהיימר); קרדיולוגיה גריאטרית; נפרולוגיה גריאטרית; רפואת שיניים גריאטרית; אונקולוגיה גריאטרית; ראומטולוגיה גריאטרית; נוירולוגיה גריאטרית; דרמטולוגיה גריאטרית (ממוקדת במחלות עור של קשישים); שיקום גריאטרי (פיזיותרפיה לקשישים); טיפול תרופתי גריאטרי המתמקד בתרופות לקשישים וחוקר את ההשפעות של תרופות שונות על הגוף המזדקן, כמו גם חיפוש אחר חומרים פעילים ביולוגית למאבק בהזדקנות מוקדמת. מרפאתנו נותנת מענה לבעיות רפואיות ביולוגיות של קשישים, וכן בעיות קליניות וחברתיות הקשורות להזדקנות, הן למטופל הפרטי והן בפורומים מדעיים ומעשיים בארץ ובעולם. קשישים יכולים לקבל אצלנו ייעוץ, אבחון וריפוי.

מרפאה גריאטרית
מרפאה גריאטרית

מרכז רפואי גריאטרי

המרפאה הפסיכו-גריאטרית שלנו עוזרת להקל את הסבל של הקשישים הנוצר בשל גילם וכולל ירידה פונקציונלית בבריאותם ו/או במצבם הקוגניטיבי, וזאת במטרה לאפשר להם ולבני משפחותיהם איכות חיים אופטימלית. במרכז רפואי גריאטרי שלנו ד"ר בר מטפל באנשים מבוגרים עם מגוון של בעיות הנוגעות לאריכות ימים: בעיות רפואיות רבות מערכתיות, חולשה, סחרחורת, הפרעות במתן שתן, בריחת שתן, דיכאון, הפרעות שינה, נפילות חוזרות ונשנות, דמנציה, ירידה בתפקוד, נטילת תרופות מרובות בו-זמנית ועוד.

הטיפול במרפאה גריאטרית שלנו הוא רב מקצועי מותאם אישית עבור כל מטופל בהתאם לצרכים ולמצב שלו. כל מטופל שמגיע למרכז רפואי גריאטרי שלנו עובר אבחון מקיף והערכה יסודית, המהווה בסיס לתוכנית טיפול אישית. מגוון הטיפולים המוצעים בקליניקה שלנו כולל: רפואה גריאטרית כללית, שיקום גריאטרי, פסיכיאטריה גריאטרית, טיפול בהפרעות תקשורת ועוד. בעת הצורך אנו מפנים לריפוי בעיסוק מקצועי ועוד, כמו כן במרפאתנו אנו נותנים טיפול ייחודי להפרעות שיווי משקל כדי למנוע נפילות וכן טיפול לירידה או הפרעות בזיכרון.

מרכז רפואי גריאטרי
מרכז רפואי גריאטרי

מרפאה גריאטרית תל אביב המתמחה בפסיכו-גריאטריה, מה זה אומר?

פסיכוגריאטריה מתמקדת באבחון וטיפול בקשישים עם בעיות התנהגות וירידה בתפקוד שכלי. במרפאה גריאטרית תל אביב שלנו אנו מעודדים תמיכה של המשפחה במצב המורכב, מסייעים בקבלת החלטות לגבי סוג הסיוע הנדרש לקשיש, וכן אנו עוזרים למצוא מוסדות מתאימים – בית אבות / דיור מוגן למקרה הצורך ועוד ועוד. מרפאתנו כוללת: רופא גריאטר פרטי ורופא פסיכוגריאטר במרכז, ובמידת הצורך אנו מפנים לרופאי שיקום, לעובדים סוציאליים, למרפאים בעיסוק, לפיזיותרפיסטים, לקלינאי תקשורת, לאחיות, לאורולוג או לנוירולוג מומחה.

ד"ר בר מאבחן, מטפל ומשקם חולים קשישים במצבים שונים, ד"ר בר מתמחה בחולים קשישים עם מחלות קשות בשילוב עם אובדן תפקוד כללי וקוגניטיבי. מרפאתנו – מרפאה גריאטרית תל אביב – מספקת שירותי ייעוץ בנושא הערכה וטיפול מיוחדים לאוכלוסיית הגיל השלישי. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מחלקות בתי החולים השונות, כמו גם עם בתי חולים גריאטריים. אנו מבינים את ההתמודדות של המטופל, את הבעיות החברתיות והפסיכולוגיות עמן הוא מתמודד כמו גם הבעיות הרפואיות שלו. אנו עובדים לעתים קרובות עם המשפחה או המטפל הזר הצמוד לאדם המבוגר. מרבית הפציינטים שלנו הם בני 75 ומעלה אך יש גם פחות מכך.

מרפאה גריאטרית תל אביב
מרפאה גריאטרית תל אביב

מרפאה גריאטרית במרכז

בשנים האחרונות אנו עדים לשיעור חסר תקדים של אוכלוסייה מזדקנת בישראל, כמו גם ברחבי העולם. מדובר במהפכה דמוגרפית עולמית שיש לה גם מאפיינים ספציפיים בישראל. במהלך 50 השנים האחרונות, החברה הישראלית עברה תהליך ההזדקנות אינטנסיבית שבה שיעור הקשישים הוכפל בארבעה, מ-4% בשנות ה-50 לכ-12% מכלל האוכלוסייה כיום. לכן אנו רואים שליחות בהפעלת מרפאה גריאטרית במרכז מקצועית ואדיבה. אתם מוזמנים לפנות אלינו – מרפאה גריאטרית במרכז עם המלצה על פסיכוגריאטר.

מרפאה גריאטרית במרכז
מרפאה גריאטרית במרכז

יש לכם שאלה? דברו איתנו.

zoom

שיחת זום | וידאו ווטסאפ

במסגרת זו ניתנים %100 מהשירותים.
לרבות טיפול רפואי וחוות דעת רפואיות.
במחיר נמוך משמעותית!

שירות זה ניתן בכל רחבי מדינת ישראל

דילוג לתוכן