גריאטר פרטי

פסיכוגריאטר מומלץ ד"ר עופר בר

ד"ר עופר בר פסיכוגריאטר

שמי עופר בר, בן 41, נשוי + ילד מס' רישיון לעסוק ברפואה 37237 את לימודי הרפואה שלי באוניברסיטת תל אביב סיימתי בשנת 2004. משנת 2005 ועד 2009 שרתתי בצה"ל כרופא ביחידות שדה. לאחר מכן עבדתי שנתיים בהתנדבות כרופא של משלחת לאפריקה, כיהנתי כסגן מנהל מחלקת שיקום לב במרכז רפואי גריאטרי. בשנת 2012 עשיתי התמחות בגריאטריה בשנת 2017 קיבלתי תואר " מוסמך בבריאות הציבור" מאונ' ממפיס, טנסי. בשנת 2018 הגעתי למסקנה שבכדי להגשים את החזון שלי כרופא, יהיה עלי להקים פרקטיקה פרטית שלי, וכך עשיתי.

צור קשר

אם אתם מעוניינים להזמין תור אצל גריאטר פרטי מקצועי ואיכותי אנו ללא ספק הכתובת הנכונה, אנו ניתן לכם את הטיפול הטוב בשבילכם ברגישות ובדיסקרטיות במחיר רופא גריאטרי פרטי לא יקר. אנו מטפלים במגוון בעיות רפואיות החל מהצטננות חורפית ועד מחלות דמנציה וכו'. ניתן להזמין תור ולקבל טיפול אצלנו במרפאה לאבחון גריאטר פרטי ובמקביל להזמין את ד"ר בר – פסיכוגריאטר – לביקור בית.

גריאטר פרטי

גריאטר פרטי הוא מומחה בגריאטריה הנותן שירות פרטי שלא במסגרת קופת החולים, השירות הפרטי הינו בדרך כלל יותר אישי ויותר מסור מהשירות המתקבל על ידי רופא של הקופה, כך בכל דבר – שירות פרטי הוא ברעיון יותר מתמסר ויותר יעיל מאשר שירות ציבורי, כך בכל שירותי הרפואה וכך גם בתחום הגריאטריה ובעיקר רופא פסיכוגריאטר במרכז. הגריאטר הפרטי מאבחן את המצב הרפואי של הקשיש ומפנה אותו לטיפול, לבדיקות נוספות או לרופא בהתמחות ספציפית.

תחום הגריאטריה בכלל הוא בדיוק כמו רופא כללי אך בהתמחות בגיל השלישי, הוא מטפל ומאבחן פציינטים החל מגיל 65 ומעלה. גריאטר פרטי מוכר בקופות החולים וניתן לגשת עם מרשם שהתקבל על ידי הריאטר הפרטי לרופא בקופת החולים על מנת שימיר למרשם מוכר בקופת החולים. בדרך כלל קיים שיתוף פעולה פורה בין הגריאטר לקופות החולים ולביטוח לאומי ועוד. כך גם במרפאתנו אנו שומרים על שיתוף פעולה עם כל הגורמים הרלוונטיים כל זאת במטרה לשפר את תוחלת החיים של המבוגרים והזקנים בישראל.

גריאטר פרטי
גריאטר פרטי

מחיר רופא גריאטרי פרטי

כיום ישנם אנשים שמלכתחילה לא מסתמכים על רופא קופת החולים אלא מחפשים המלצה על פסיכוגריאטר פרטי. התורים הארוכים והרחוקים עושים אתה שלהם, אנשים מוכנים לשלם יותר ולקבל תור יותר מהיר ושירות יותר סובלני אצל רופא פרטי, כך בכל התחומים ובעיקר בתחום הגריאטריה. שווה לשלם על כך מחיר רופא גריאטרי פרטי. בשעת הצורך הרופא הפרטי מפנה את המטופל לאשפוז, וגם אז, בזכות שיתוף הפעולה בינינו – הרופאים הפרטיים – לבין מחלקות האשפוז, מקבל המטופל שירות מועדף.

המקרים בהם נשלחים מבוגרים לאשפוז: לאחר אירוע מוחי, בעקבות מחלות קשות, כגון מחלות שונות בשרירים ובעצמות או מחלה נוירולוגית, מחלות במערכת העיכול, בעיות בנשימה, מחלות לב, מחלות בכלי הדם, סוכרת לא מאוזנת, מחלות נפש, דמנציה ועוד. מחיר רופא גריאטרי פרטי מכסה את עצמו.

מחיר רופא גריאטרי פרטי
מחיר רופא גריאטרי פרטי

אבחון גריאטר פרטי

כאמור המרפאה הגריאטרית מספקת שירותי גריאטריה פרטית לחולים מגיל 65 ומעלה, השירותים במרפאתנו כוללים: אבחון וזיהוי הבעיות הנפשיות והבריאותיות מהם סובל המבוגר. במסגרת האבחון אנו בודקים את יכולותיו השכליות, את מצבו הנפשי הכללי והאם הוא סובל מדיכאון ברמה כלשהי. כמו כן הוא עובר בדיקה גופנית כללית, בדיקה כוללת של כלל התרופות שהוא נוטל וההתאמה ביניהן, כוללת הורדת תרופות לא הכרחיות. לאחר מכן נעשה הערכת מצב כיצד ניתן לשפר את מצבו הכללי, הבריאותי והנפשי. כמו כן זה כולל אבחון גריאטרי פרטי של בעיות השכיחות בגילאים אלו, כגון נפילות חוזרות ונשנות, איבוד שיווי משקל ועוד.

אם לאחר האבחון נראה שיש צורך במינוי אפוטרופוס אנו נמליץ על כך (אם הוא לא מינה ייפוי כוח מתמשך מבעוד מועד) המלצה כוללת דיווח על מצבו הקוגניטיבי והשכלי, האם הוא סובל מחזיונות שווא, דו"ח על מצבו הרפואי, על התרופות אותן הוא נוטל, דוח על התפקוד הפיזי שלו ועל היכולת שלו לקבל החלטות. אבחון גריאטרי פרטי קביל בבית המשפט וכן ניתן להגישו למוסד לביטוח לאומי.

אבחון גריאטרי פרטי
אבחון גריאטרי פרטי

רופא גריאטר פרטי

תחום נוסף המקבל התייחסות במרפאתנו הוא בדיקה ואישור על כשירות האדם לכתוב צוואה. הדבר הכרחי ליורשים, כך שכשיבואו לממש את הצוואה לא יהיו עוררין על תוקפה. כמו כן אנו מנפיקים דו"ח רופא גריאטרי פרטי של הערכות תפקודיות המוכרות לביטוח סיעוד. כאשר יש החמרה בתפקודו אנו נכתוב לו את ההמלצה, אם אינו יכול להתלבש לבד ולעשות את צרכיו הבסיסיים בעצמו. כגון להיכנס ולצאת מהמיטה, שליטה על סוגרים ועוד.

במרפאתנו אנו נותנים גם ייעוץ לחולה דמנציה ולמשפחתו, בשלבים הראשוניים של המחלה ובשלבים מתקדמים, כדי שיידעו איך להתמודד עם המצב החדש והלא מוכר. תוכלו לפנות אלינו – מרפאת גריאטר פרטי – דרך הלינק 'צור קשר' באתר או דרך הטלפון ולהזמין תור או להזמין גריאטר עד הבית. להשתמע!

רופא גריאטר פרטי
רופא גריאטר פרטי

יש לכם שאלה? דברו איתנו.

דילוג לתוכן