חוות דעת פסיכיאטרית לבית משפט מחיר

חוות דעת פסיכיאטרית לבית משפט מחיר

פסיכוגריאטר מומלץ ד"ר עופר בר

ד"ר עופר בר פסיכוגריאטר

שמי עופר בר, בן 41, נשוי + ילד מס' רישיון לעסוק ברפואה 37237 את לימודי הרפואה שלי באוניברסיטת תל אביב סיימתי בשנת 2004. משנת 2005 ועד 2009 שרתתי בצה"ל כרופא ביחידות שדה. לאחר מכן עבדתי שנתיים בהתנדבות כרופא של משלחת לאפריקה, כיהנתי כסגן מנהל מחלקת שיקום לב במרכז רפואי גריאטרי. בשנת 2012 עשיתי התמחות בגריאטריה בשנת 2017 קיבלתי תואר " מוסמך בבריאות הציבור" מאונ' ממפיס, טנסי. בשנת 2018 הגעתי למסקנה שבכדי להגשים את החזון שלי כרופא, יהיה עלי להקים פרקטיקה פרטית שלי, וכך עשיתי.

צור קשר

במאמר הנוכחי תקראו מתי צריך חוות דעת כשירות לבית משפט, מתי צריך חוות דעת רופא לבית משפט או חוות דעת גריאטר לבית משפט. אנו מנפיקים ועורכים חוות דעת פסיכיאטרית לבית משפט מחיר הגון וסביר.

חוות דעת פסיכיאטרית לבית משפט מחיר סביר והוגן

חוות דעת גריאטר לבית משפט היא חוות דעת שנדרשת למקרים שונים כגון, חוות דעת כשירות לבית משפט, כדי להוכיח או לעדכן על מצבו הגופני והנפשי של האדם ועל כשירותו הגופנית והקוגניטיבית , במקרה שלנו – אדם קשיש או מישהו שסובל מאלצהיימר. גריאטר הוא רופא המטפל בקשישים, ולכן כאשר הקשיש זקוק לחוות דעת רופא לבית משפט או לכל גוף אחר, עדיף לו להביא חוות דעת של גריאטר מאשר של רופא כללי, זה יותר ישקף ויסביר את מצבו. כרופא פסיכוגריאטר מנוסה אני מנפיק חוות דעת פסיכיאטרית לבית משפט מחיר סביר והוגן.

חוות דעת פסיכיאטרית לבית משפט מחיר
חוות דעת פסיכיאטרית לבית משפט מחיר

את מי משרתת חוות דעת כשירות לבית משפט

כאמור, חוות דעת גריאטר לבית משפט משמשת מספר מטרות: 1. מעידה על כשירות האדם, הן הנפשית והשכלית בכל מה שקשור לקבלת החלטות אלמנטאריות ולהתנהלות היומיומית, והן בכל הקשור לכשירותו הגופנית והפיזית, אם הוא יכול לשרת את עצמו באופן עצמאי. 2. חוות דעת רופא לבית משפט משמשת גם לערעור על קביעה של המוסד לביטוח לאומי על גובה נכות וכדומה. 3. עוזרת לנצל זכויות קשישים בביטוח לאומי. ובעצם לפי תקנות הסדר האזרחי כל תביעה הקשורה לנזקי גוף (למעט תביעה על תאונת דרכים) צריכה להיות מגובה בחוות דעת משפטית של רופא מטפל. הרופא צריך להיות בעל התמחות בתחום של התביעה. בין אם זה גופני או נפשי.

חוות דעת כשירות לבית משפט
חוות דעת כשירות לבית משפט

חוות דעת רופא לבית משפט למה היא יותר יקרה

לגבי המטרה הראשונה של מתן חוות דעת כשירות לבית משפט, החוק קובע כי מי שמנפיק את חוות הדעת חייב להיות רופא המופיע ברשימת הרופאים המפורסמת בתקנה 34 לתקנות הרופאים התשל"ג-1973 כגון מי שמוסמך להעניק לדמנציה טיפול. על פי הגדרת החוק חוות דעת רפואית ופסיכיאטרית המוגשת לבית המשפט דינה כעדות בשבועה בבית המשפט, חוק זה מטיל אחריות על הרופא המנפיק חוות דעת פסיכיאטרית לבית משפט מחיר לפיכך, יקר יותר מאשר חוות דעת לכל גוף אחר.

חוות דעת רופא לבית משפט
חוות דעת רופא לבית משפט

חוות דעת גריאטר לבית משפט

מעבר למה שדיברנו מקודם על הזקוקים לחוות דעת של רופא (הוכחת כשירות והוכחת נכות) מקרה נוסף המחייב חוות דעת רופא לבית משפט הוא תביעת רשלנות רפואית. במקרה זה תשמש חוות דעת גריאטר לבית משפט כדי לתאר ולהצביע על הסטייה הרפואית מהמקובל והרשלנות הנטענת. בחוות דעת שאני מנפיק אני מצטט ספרות רפואית רלוונטית, ובסופו של דבר אני מספק הערכה ברורה לגבי חומרת הנזק שנגרם לקשיש כתוצאה מהרשלנות הרפואית.

כגריאטר יש לי ניסיון רב בחיבור של חוות דעת למיניהם הן לגבי רשלנות רפואית והן חוות דעת כשירות לבית משפט לכל צורך שהוא, חוות הדעת המקצועית משמשת את הקשיש להוכחת ולביסוס טענותיו. היא תוכיח שיש קשר ישיר בין הרשלנות של הרופא שטיפל בו לבין הנזק שנגרם, באופן, בניסוח ובסגנון המקובל על בית המשפט. אני יכול לציין בסיפוק שברוב המקרים בית המשפט מקבל את חוות הדעת שלי. מזה שנים רבות שאני וצוות המרפאה מנפיקים ובונים חוות דעת רפואית למגוון מטרות, חלקן כאמור לעיל וחלקן למטרות של הוכחת נזק של נפגע איבה בארץ או בחו"ל. אשמח להיפגש אתכם אם אתם צריכים חוות דעת פסיכיאטרית לבית משפט מחיר סביר והוגן.

חוות דעת גריאטר לבית משפט
חוות דעת גריאטר לבית משפט

יש לכם שאלה? דברו איתנו.

zoom

שיחת זום | וידאו ווטסאפ

במסגרת זו ניתנים %100 מהשירותים.
לרבות טיפול רפואי וחוות דעת רפואיות.
במחיר נמוך משמעותית!

שירות זה ניתן בכל רחבי מדינת ישראל

דילוג לתוכן