רופא גריאטר ביקור בית

רופא גריאטרי ביקור בית

פסיכוגריאטר מומלץ ד"ר עופר בר

ד"ר עופר בר פסיכוגריאטר

שמי עופר בר, בן 41, נשוי + ילד מס' רישיון לעסוק ברפואה 37237 את לימודי הרפואה שלי באוניברסיטת תל אביב סיימתי בשנת 2004. משנת 2005 ועד 2009 שרתתי בצה"ל כרופא ביחידות שדה. לאחר מכן עבדתי שנתיים בהתנדבות כרופא של משלחת לאפריקה, כיהנתי כסגן מנהל מחלקת שיקום לב במרכז רפואי גריאטרי. בשנת 2012 עשיתי התמחות בגריאטריה בשנת 2017 קיבלתי תואר " מוסמך בבריאות הציבור" מאונ' ממפיס, טנסי. בשנת 2018 הגעתי למסקנה שבכדי להגשים את החזון שלי כרופא, יהיה עלי להקים פרקטיקה פרטית שלי, וכך עשיתי.

צור קשר

אם אתם מחפשים רופא גריאטרי ביקור בית שמומחה גם בתחום הפסיכיאטריה פנו אליי, אפשר לתאם ביקור בית או להגיע למרפאתי הפרטית הממוקמת בתל אביב ונגישה לכל אזור המרכז. יש החזרים מחברות הביטוח על הביקורים בקליניקה שלי. אני מטפל במחלות דמנציה וכן דיכאון וחרדה של הגיל השלישי, התאמת טיפול תרופתי, קשיי ניידות ועוד.

באיזה מקרים מזמינים רופא גריאטרי ביקור בית

מומחיות והבנה בגריאטריה ופסיכיאטריה היא שילוב של למידה וניסיון פרקטי, כרופא פסיכוגריאטר בעל ניסיון רב מרפאתי פתוחה וזמינה לכל בעיה של גיל הזהב ולצד זאת יש לי שעות שבהן אני יוצא לביקורי בית לטיפול בקשישים בעלי קשיי ניידות וכל הנלווה לכך. מטפלים רבים של קשישים שנתקלים בסיטואציות שונות, (לעיתים רבות מדובר בילדים או נכדים של הקשיש), לא תמיד יודעים להכריע האם להזמין את הרופא לביקור בית או שעדיף להתאמץ ולהביאו למרפאה, תשובתי היא: כל עוד הקשיש לא זקוק לאבחון מקצועי שמצריך מכשור מיוחד של אולטרה סאונד וכדומה ניתן להסתפק בפסיכוגריאטר ביקור בית תל אביב.

מה שאומר שבביקור שגרתי שנצרך בשל קושי חמור בניידות וכדומה, ודאי שאפשר להסתפק בביקור בית. ישנם גם טיפולים שונים שאפשר להעניק בבית, וכיום עם האפשרויות השונות להזמין תרופות לבית, אפשר יותר לדאוג לרווחתו של הקשיש ולרוב להסתפק בביקור בית של רופא. קשישים עלולים להגיע למצבים חמורים אם מטלטלים אותם.

רופא גריאטרי ביקור בית
רופא גריאטרי בביקור בית אצלכם בבית. התקשרו והזמינו

מתי חייבים ביקור בית של רופא גריאטרי

ראינו שביקור בית של רופא גריאטרי יכול להחליף ביקור של החולה במרפאה גריאטרית אם הקשיש מתקשה מאוד לצאת מביתו. אולם ביקור בית של רופא גריאטרי הופך להיות הכרחי כאשר מתרחש אירוע חמור ובמצבי חירום אצל הקשיש. מצבי חירום נפשיים אצל הקשיש הם מצבים בהם הוא מאבד את כושר השיפוט שלו והיכולת להבין את המציאות, הוא יכול לדמיין קולות ולחשוב שהם אמתיות, לחשוב מחשבות אובדניות או להימנע מלאכול בגלל הזיות העלולות להביא אותו לפגוע בעצמו.

במקרים אלו על המטפל או המלווה של הקשיש לקבל החלטה מנוגדת לדעתו של הקשיש (שבאופן טבעי מנסה להתנגד), משום שכושר השיפוט שלו אינו במיטבו. זה עלול להתרחש ביום בהיר ללא התרעה מוקדמת וכל מי שמטפל בקשיש בביתו וכן המעגל הראשון של קרובי משפחתו צריכים להיות מודעים ומוכנים לכך.

ביקור בית של רופא גריאטרי
ביקור בית של רופא גריאטרי

נקודות חשובות בהזמנת פסיכוגריאטר ביקור בית במרכז תל אביב

מה שאמור להנחות אותנו כשמזמינים רופא גריאטרי ביקור בית הם הנקודות הבאות:

  • מקצועיות של הרופא.
  • קירבה גיאוגרפית. (לא חייב להיות ממש סמוך, אבל אפשר למשל להזמין פסיכוגריאטר ביקור בית במרכז תל אביב לביקור בית בכל אזור מרכז הארץ).
  • מומלץ לבדוק באינטרנט חוות דעת והמלצות על הרופא.
  • רגישות, אדיבות, סבלנות, אמינות, שירות ויחס מצוין (חשוב בכל אינטראקציה, אך שבעתיים אצל גריאטר).
  • עדיפות גבוהה לרופא בעל ביטוי עצמי גבוה, שיוכל להסביר היטב לגבי המשך הטיפול.
  • אמפטיות שלא על חשבון מקצועיות (ישנם טיפולים קשים שבהם אמפטיות יתר היא חיסרון).
  • זמינות גבוהה ומתן מענה מהיר גם לאחר הטיפול, כשמתעוררות שאלות.
  • רופא פסיכוגריאטר במרכז שיכול לפתח קשר חם ורגשי עם קשישים.
  • פסיכוגריאטר ביקור בית במרכז תל אביב שגם מאבחן וגם מטפל, בעל ניסיון בקשת רחבה של בעיות בגיל הזהב, כגון: בעיות שינה, בעיות נפשיות, דמנציה, הפרעות התנהגות והפרעות תפקוד, בעיות ניידות ועוד.
פסיכוגריאטר ביקור בית במרכז תל אביב
פסיכוגריאטר ביקור בית במרכז תל אביב

ד"ר עופר בר – פסיכוגריאטר ביקור בית תל אביב

במרפאתי אנו זמינים – אני והצוות – ומעניקים שרות חם ומקצועי לכל בעיות גיל הזהב, כולל בעיות נפשיות. ניתן להזמין אותי לביקור בית באזור תל אביב והמרכז. אני פסיכוגריאטר ביקור בית תל אביב המטפל בגריאטריה בבעיות פנימיות וכן בפסיכיאטריה של הגיל השלישי. לקוחותיי הרבים ממליצים עליי בהתלהבות, ביניהם אף כאלה שכמעט התייאשו לאחר שביקרו אצל רופאים רבים, לבסוף הגיעו אל המנוחה והשלווה לאחר שהגיעו אליי.

אני נמצא בהסדר עם חברות הביטוח וניתן לקבל החזרים על ביקורים אצלי ככל גריאטר פרטי המוכר בחברות הביטוח. במרפאתי ובביקורי הבית אני מנסה להתאים את הטיפול המתאים ביותר עבור הקשיש, שיתאים לא רק למצבו הרפואי והבריאותי, אלא גם למנטליות שלו ותחושת הנוחות שלו, שכן לפעמים לפרטים הקטנים האלו יש השפעה רבה על ההרגשה הכללית שלו ובעיקר בחולי דמנציה. לכל בעיה ולהזמנת תור לרופא גריאטרי ביקור בית אתם מוזמנים להתקשר אלינו.

פסיכוגריאטר ביקור בית תל אביב
פסיכוגריאטר ביקור בית תל אביב

יש לכם שאלה? דברו איתנו.

zoom

שיחת זום | וידאו ווטסאפ

במסגרת זו ניתנים %100 מהשירותים.
לרבות טיפול רפואי וחוות דעת רפואיות.
במחיר נמוך משמעותית!

שירות זה ניתן בכל רחבי מדינת ישראל

דילוג לתוכן