גריאטר תל אביב

גריאטר מומלץ תל אביב

פסיכוגריאטר מומלץ ד"ר עופר בר

ד"ר עופר בר פסיכוגריאטר

שמי עופר בר, בן 41, נשוי + ילד מס' רישיון לעסוק ברפואה 37237 את לימודי הרפואה שלי באוניברסיטת תל אביב סיימתי בשנת 2004. משנת 2005 ועד 2009 שרתתי בצה"ל כרופא ביחידות שדה. לאחר מכן עבדתי שנתיים בהתנדבות כרופא של משלחת לאפריקה, כיהנתי כסגן מנהל מחלקת שיקום לב במרכז רפואי גריאטרי. בשנת 2012 עשיתי התמחות בגריאטריה בשנת 2017 קיבלתי תואר " מוסמך בבריאות הציבור" מאונ' ממפיס, טנסי. בשנת 2018 הגעתי למסקנה שבכדי להגשים את החזון שלי כרופא, יהיה עלי להקים פרקטיקה פרטית שלי, וכך עשיתי.

צור קשר

גריאטר מומלץ תל אביב יכול להעניק מענה למגוון בעיות רפואיות המאפיינות את הגיל השלישי. הגריאטריה היא התחום העוסק בחקר המחלות המאפיינות את תהליך ההזדקנות. בעידן המודרני, לצד העלייה בתוחלת החיים, אנו מתמודדים עם מגוון בעיות רפואיות הדורשות התייחסות מיוחדת המבוססת על ההבנה של התהליכים הטבעיים של הגוף.

לצערנו, ככל שאנו מזדקנים, כך אנו נוטים לסבול משילובים של מחלות שונות המצריכות טיפולים תרופתיים שונות. וכאשר אנו מטפלים במחלה אחת, קיימת מערכת של קשרי גומלין עם מחלות אחרות, ולכן אנו נדרשים להתייחס למכלול הבעיות וגם לשים דגש על איזון תרופתי.

גריאטר תל אביב הוא רופא שעבר הכשרה מיוחדת בתחום הרפואה הגריאטרית, וזהו תחום ההתמחות שלו. הוא האדם המתאים לפנות אליו על מנת לאבחן את מחלות הזקנה ולקבל את הטיפול המתאים. בין המצבים רפואיים הנמצאים בשכיחות גבוהה בגיל מבוגר ניתן להזכיר מחלות לב וכלי דם, דיכאון אצל קשישים, בעיות שליטה על סוגרים, חרדות, בעיות לחץ דם, שברים, אלצהיימר ומחלות דמנטיות אחרות, שברים ועוד.

בשל מורכבות הבעיות והגיל המבוגר, לא תמיד פשוט להביא את המטופל אל המרפאה. במקרים רבים מטופלים מרותקים למיטה. ולכן כאשר מחפשים גריאטר מומלץ תל אביב, אין להסתפק במומחיות ובניסיון, יש גם צורך ברופא המעניק שירות גריאטר עד הבית במרכז.

גריאטר מומלץ תל אביב

גריאטר מומלץ תל אביב

ההורים שלנו הם אחד הדברים היקרים לנו ביותר בחיים, ולכן באופן טבעי אנו רוצים להעניק להם את הטיפול הטוב ביותר. גם הם עשו זאת עבורנו כאשר היינו ילדים, הם תמיד שמרו עלינו, דאגו לרווחתנו והעניקו לנו את הטוב ביותר. ועכשיו כאשר ההורים שלנו מבוגרים ומתמודדים עם מחלות ומגבלות רפואיות, עכשיו תורנו לעזור להם.

גריאטר תל אביב הוא הרבה יותר מתחום מומחיות רפואיות, יותר מכל מדובר בגישה. חשוב לנו למצוא מרפאה גריאטרית בה ניתן לקבל יחס אישי ומתחשב. הטיפול בהורינו עלול להיות קשה, קודם כל להורים עצמם הסובלים ממחלות ומקשיים נפשיים הקשורים למצבם הרפואי, אך גם למשפחה המטופלת. לכן היחס האישי הוא אחד הדברים החשובים ביותר. לצערנו אנו לא תמיד מקבלים את היחס האישי והמבין בקופות החולים, ולכן אנו מעדיפים לפנות אל מרפאה גריאטרית פרטית – שם אנו יכולים לקבל תורים בזמינות גבוהה יותר, וגישה המחפשת את טובת הקשיש.

גריאטר עד הבית במרכז

הבעיות הרפואיות בגיל המבוגר עלולות להיות מגבילות מאוד. כל אחד ומצבו הבריאותי הייחודי, עשוי להתמודד עם בעיות שונות. לעתים הקשישים מרותקים למיטה, אך גם אם לא, עדיין רבים מתקשים ללכת ולהגיע אל המרפאות. ביקור במרפאה והמתנה ארוכה יכולים להיות משימה קשה עבורם, משימה שאינה מוסיפה לבריאותם. הקושי הוא לא רק קושי פיזי, הוא עלול להיות גם קושי נפשי.

מסיבות אלו חשוב מאוד למצוא גריאטר עד הבית במרכז, גריטאר המסוגל להגיע עד אליכם. כאשר ישנה בעיה רפואית היא דורשת מתן מענה, ולא תמיד ניתן לחכות לתור. במקרים רבים נדרשת תשומת לב גם בשעות הלילה וסופי השבוע. ולכן חשוב שיהיה לכם גריאטר תל אביב זמין אשר יכול להגיע אליכם ולספק לכם מענה הולם. כך גם ניתן להעניק לקשישים טיפול בסביבה מוכרת.

גריאטר עד הבית במרכז

גריאטר תל אביב

מחפשים גריאטר מומלץ תל אביב? במרפאה של עופר בר תוכלו לקבל מענה לכל הצרכים שלכם. רופא פסיכוגריאטר מקצועי ויחס אישי. במסגרת השירותים שתוכלו לקבל במרפאה ניתן לקבל טיפול, אבחון חוות דעת ואיזון תרופתי.

יתרון נוסף של דוקטור עופר בר הוא שאין מדובר ברופא גריאטר רגיל, אלא רופא בעל התמחות בפסיכוגריאטריה. זהו התחום העוסק בתפקוד הנפשי, הרגשי והקוגניטיבי של קשישים. ישנו קשר ישיר ואפילו דו כיווני בין מחלות הגוף לבין המצב הנפשי והקוגניטיבי. באמצעות הגישה הפסיכוגריאטרית ניתן לתת מענה כולל. ללא התייחסות למכלול הבעיות והקשר בין גוף לנפש, איננו יכולים לתת מענה אמתי לבעיות. כך אנו יכולים לבנות תכניות טיפול יעילות יותר ולשפר את איכות החיים.

במרפאה ניתן לבצע הערכה גריאטרית כוללת, לטפל בהפרעות זיכרון, לזהות מחלות דמנטיות, לבדוק מהן הסיבות לנפילות חוזרות ולהעניק מענה לכל המצבים הבריאותיים ומחלות הזקנה. במסגרת השירותים ניתן גם לקבל הערכת גריטאר לבית משפט או הביטוח הלאומי, ובדיקות כשירות לעריכת צוואה.

גריאטר תל אביב

עקבו אחרינו גם ברשתות החברתיות – לדף הפייסבוק.

 

יש לכם שאלה? דברו איתנו.

zoom

שיחת זום | וידאו ווטסאפ

במסגרת זו ניתנים %100 מהשירותים.
לרבות טיפול רפואי וחוות דעת רפואיות.
במחיר נמוך משמעותית!

שירות זה ניתן בכל רחבי מדינת ישראל

דילוג לתוכן