אבחון פסיכוגריאטר פרטי

אבחון פסיכוגריאטר פרטי 

פסיכוגריאטר מומלץ ד"ר עופר בר

ד"ר עופר בר פסיכוגריאטר

שמי עופר בר, בן 41, נשוי + ילד מס' רישיון לעסוק ברפואה 37237 את לימודי הרפואה שלי באוניברסיטת תל אביב סיימתי בשנת 2004. משנת 2005 ועד 2009 שרתתי בצה"ל כרופא ביחידות שדה. לאחר מכן עבדתי שנתיים בהתנדבות כרופא של משלחת לאפריקה, כיהנתי כסגן מנהל מחלקת שיקום לב במרכז רפואי גריאטרי. בשנת 2012 עשיתי התמחות בגריאטריה בשנת 2017 קיבלתי תואר " מוסמך בבריאות הציבור" מאונ' ממפיס, טנסי. בשנת 2018 הגעתי למסקנה שבכדי להגשים את החזון שלי כרופא, יהיה עלי להקים פרקטיקה פרטית שלי, וכך עשיתי.

צור קשר

מדוע לפנות דווקא ל אבחון פסיכוגריאטר פרטי ? 

אם אתם זקוקים לאבחון רופא גריאטרי מומלץ, תוכלו לקבל את השירות גם במסגרת שירותי הבריאות הציבוריים של קופות החולים וגם במסגרת פרטית. בשתי המסגרות תוכלו למצוא אנשי מקצוע מתאימים, אך יש לכם את האפשרות לבחור האם תרצו שירות ב קליניקה פסיכוגריאטרית פרטית או לפנות לקופת החולים. אך האם יש הבדל בין שתי הבחירות? וגם כמה עולה פסיכוגריאטר מומלץ?

במסגרת קופות החולים ניתן לקבל שירות במחירים מוזלים. עלות מפגש עם רופא בשירותי הבריאות הציבוריים היא נמוכה יותר מאשר במסגרת פרטית, למרות שבמקרים רבים היחס הוא פחות אישי; אך זה תלוי מאוד ברופא עצמו ולא ניתן להגיד זאת בהכללה. יתרון זה בא לידי ביטוי בעיקר אם מדובר בתהליך טיפולי ממושך הדורש מעקב תמידי וביקורים חוזרים ונשנים אצל רופא פסיכוגריאטר. 

אך למרות זאת אנשים רבים מעדיפים לפנות ל אבחון פסיכוגריאטר פרטי, שאמנם עולה מעט יותר, אך יתרונותיו הם רבים. 

כמה עולה פסיכוגריאטר מומלץ

אבחון פסיכוגריאטר פרטי 

אצל פסיכוגריאטר פרטי תזכו ליחס הרבה יותר אישי, מבין ומתחשב. במרפאות קופות החולים שכרו של הרופא מגיע מקופת החולים, במרפאה פרטית שכרו של הרופא מגיע מהמטופלים ולכן הוא יעשה הכל על מנת להעניק להם את השירות המקצועי ברמה הגבוהה ביותר. העבודה מול רופא גריאטר פרטי מאפשרת לכם זמינות וגישה ישירה אל הרופא בכל עת. המטופלים תמיד מקבלים את מספר הטלפון הנייד של הרופא ויכולים ליצור איתו קשר באופן ישיר בכל בעיה או שאלה שמתעוררת. שירות שכזה לא תקבלו בקופות החולים בהן קשה מאוד ליצור קשר עם הרופא מחוץ לשעות העבודה. 

בקליקניקה פרטית תוכלו לקבוע תור בזמינות גבוהה יותר מאשר בקופות החולים הציבוריות אשר תמיד עמוסות בפניות רבות ומתקשות לתת מענה הולם לכולם. כאן תוכלו לקבוע תור במהירות, אפילו מהיום להיום ותזכו למלוא תשומת הלב של הפסיכוגריאטר. גם יש לכם יותר גמישות בקביעת שעות התור בהתאם ללוח הזמנים שנוח לכם. 

האם יש הבדל בטיפולים?

עולם הרפואה מציע לנו אפשרויות טיפול שונות ותרופות שונות. כאשר אתם פונים לשירותי הרפואה הציבורית אתם מוגבלים לסל השירותים של קופת החולים שלא בהכרח כולל את הטיפולים החדישים ביותר ובמידה רבה משקף את האינטרסים הכלכליים של קופת החולים. מסיבה זו אצל פסיכוגריאטר פרטי אתם עשויים לקבל יותר אפשרויות טיפול. 

במרפאה פרטית תזכו ליחס אישי, קשר ישיר עם הרופא, תורים בזמינות גבוהה, גמישות בשעות התורים וגישה אל הטיפולים המתקדמים ביותר. אלו הם חמשת היתרונות. מסיבות אלו אנשים רבים בוחרים לפנות ל אבחון רופא גריאטרי מומלץ במרפאה פרטית, ולא במסגרת קופות החולים.

כמה עולה פסיכוגריאטר מומלץ

הגיל השלישי מאופיין במחלות ובעיות בעלי אופי ייחודי. בתקופה זו ישנם שינויים רבים בגוף, מחלות רקע ושימוש בתרופות – כל אלו יוצרים אתגרים רבים בטיפול ומשפיעים גם על המצב הבריאותי הפיזי וגם הבריאות הנפשית. 

רופא פסיכוגריאטר מעניק טיפולים למגוון בעיות המאפיינות את הגיל השלישי: חרדות ופחדים אצל קשישים, בעיות לחץ דם, בריחת סידן ועוד מגוון נושאים. 

השאלה כמה עולה פסיכוגריאטר מומלץ תלויה בסוג הטיפול. לפעמים מדובר בפגישת ייעוץ חד פעמית, לפעמים זו חוות דעת לבית משפט או הערכת כשירות לכתיבת צוואה ולפעמים זהו אבחון פסיכוגריאטר פרטי לצורך זיהוי מחלות דמנטיות, איזון תרופתי וטיפולים שונים. 

אנו מציעים לכם להתקשר למרפאה ולקבל מידע רלוונטי לנסיבות המקרה. 

אבחון פסיכוגריאטר פרטי

אבחון רופא גריאטרי מומלץ

זקוקים לחוות דעת, אבחון או מתן טיפול לבני הגיל השלישי? אם כך תוכלו לקבל שירות מסור ומקצועי במרפאה גריאטרית פרטית. אנו מזמינים אתכם למרפאה של דוקטור עופר בר, כאן תוכלו לקבל את כל השירותים בצורה דיסקרטית ועם יחס אישי. כל מטופל זוכה לטיפול אכפתי הלוקח בחשבון את מצבו הרפואי, התרופות שבהן והצרכים שלו. כאן תקבלו טיפול עם ליווי לאורך כל הדרך.

דוקטור עופר בר הוא רופא בוגר אוניברסיטת תל אביב. שירת בצה“ל בתור רופא ורכש גם ניסיון בינלאומי. הוא כיהן כסגן מנהל מחלקת שיקום לב במרכז רפואי גריאטרי והתמחה בתחום הגריאטריה. כמו כן הוא בעל תואר ”מוסמך בבריאות הציבור“ מאוניברסיטת ממפיס טנסי. עופר בר מביא איתו ניסיון רב וגישה אכפתית המחפשת לעזור למטופל ולבני משפחתו. 

מאז שנת 2018 דוקטור עופר בר מפעיל קליניקה גריאטרית פרטית בתל אביב. בה הוא משלב את הגישה האכפתית שלו, יחדיו עם הידע המקצועי והניסיון, ומעניק סיוע למטופלים רבים.

במסגרת השירותים ניתן גם לקבל רופא גריאטרי ביקור בית.

עקבו אחרינו גם בפייסבוק.

אבחון רופא גריאטרי מומלץ

יש לכם שאלה? דברו איתנו.

zoom

שיחת זום | וידאו ווטסאפ

במסגרת זו ניתנים %100 מהשירותים.
לרבות טיפול רפואי וחוות דעת רפואיות.
במחיר נמוך משמעותית!

שירות זה ניתן בכל רחבי מדינת ישראל

דילוג לתוכן