כמה עולה רופא גריאטרי פרטי

כמה עולה רופא גריאטרי פרטי

פסיכוגריאטר מומלץ ד"ר עופר בר

ד"ר עופר בר פסיכוגריאטר

שמי עופר בר, בן 41, נשוי + ילד מס' רישיון לעסוק ברפואה 37237 את לימודי הרפואה שלי באוניברסיטת תל אביב סיימתי בשנת 2004. משנת 2005 ועד 2009 שרתתי בצה"ל כרופא ביחידות שדה. לאחר מכן עבדתי שנתיים בהתנדבות כרופא של משלחת לאפריקה, כיהנתי כסגן מנהל מחלקת שיקום לב במרכז רפואי גריאטרי. בשנת 2012 עשיתי התמחות בגריאטריה בשנת 2017 קיבלתי תואר " מוסמך בבריאות הציבור" מאונ' ממפיס, טנסי. בשנת 2018 הגעתי למסקנה שבכדי להגשים את החזון שלי כרופא, יהיה עלי להקים פרקטיקה פרטית שלי, וכך עשיתי.

צור קשר

במרפאתנו אנו נותנים שירות של טיפול ואבחון רופא גריאטרי פרטי במרכז וכן שירותי פסיכוגריאטר. במאמר הבא הבאנו פרטים על איך קובעים כמה עולה רופא גריאטרי פרטי בתל אביב ובאזור המרכז בכלל.

כמה עולה רופא גריאטרי פרטי – מה הפרמטרים לקביעת מחיר

רופא גריאטרי פרטי תל אביב מטפל בקשישים וזקנים בתל אביב ובמרכז בכלל, במגוון מחלות ובעיות החל מלחץ דם גבוה ועד לאלצהיימר וכדומה. כל אחד ובעיקר ילדים שרוצים לטפל בהוריהם הקשישים בכל מחיר, מעוניינים לדעת מה המחיר(…) של רופא גריאטרי פרטי במרכז. במאמר הנוכחי ננסה בעיקר לעשות סדר ולהביא מידע כללי וכן פרמטרים הקובעים בסופו של דבר כמה עולה רופא גריאטרי פרטי וכן עלות של אבחון רופא גריאטרי פרטי – למי שמעוניין רק בייעוץ ואבחון ללא טיפול, מה שנקרא בקופות החולים 'חוות דעת שנייה' (אני מדבר על 'פרמטרים' כי לדעתי, אין זה מן הנכון לנקוב במחיר ספציפי כי איננו יודעים באיזו נקודת זמן אתם קוראים מילים אלו).

נקדים ונאמר שהייעוץ הטלפוני הראשוני הוא כמובן ללא עלות, ואתם מוזמנים לעשות זאת בכל עת. תוכלו לעשות זאת גם באמצעות שליחת הודעת 'צור קשר' באתר האינטרנט ואנו נשתדל לחזור אליכם בהקדם.

כמה עולה רופא גריאטרי פרטי
כמה עולה רופא גריאטרי פרטי

במרפאתנו מעניקים טיפול או אבחון רופא גריאטרי פרטי

כרופא גריאטרי פרטי תל אביב אני מטפל במגוון בעיות הקשורות לגיל הזקנה, אם זה בעיות עור של זקנים, בריחת שתן לנשים וגברים מבוגרים, בעיות נפשיות של קשישים ועוד. כמו כן כרופא גריאטרי פרטי במרכז אני מטפל בזקנים הסובלים מסוכרת, כולסטרול גבוה או נמוך מדי, פסוריאזיס, בעיות שמיעה הן במרפאה הציבורית והן במתן אבחון רופא גריאטרי פרטי בעת הצורך ובמגוון בעיות שמהם סובלים קשישים. במרפאתנו אנו עוסקים הן באבחון וטיפול והן בהפניית החולה לרופא מתמחה לפי הצורך. כמו כן אנו נותנים שירות של חוות דעת פסיכיאטרית לבית משפט מחיר נמוך. המוטו שלי כרופא הוא להעניק לקשיש את הטיפול הנכון, בזמן הנכון, בעלות נמוכה, ובשעת הצורך להפנות לרופא הנכון ביותר. בריאות הקשיש ורווחתו היא במרכז של המרפאה שלנו.

אבחון רופא גריאטרי פרטי
אבחון רופא גריאטרי פרטי

רופא גריאטרי פרטי במרכז

אז לגבי השאלה מה הפרמטרים הקובעים כמה עולה רופא גריאטרי פרטי, קודם כל מה שקובע זה השוק, כלומר גם רופא איכותי שגובה מחיר יקר, לא יוכל לגבות מחיר גבוה מאוד ביחס למחיר השוק של גריאטרים. בנוסף, על פי רוב, הפגישה הראשונה היא היקרה ביותר ולאחר מכן המחיר לפגישה מופחת, בעניין זה, בקורונה נחשף העולם לחידוש מרענן בכל עולם הרפואה ובתחומים נוספים, החידוש הוא 'תור מרחוק', התור מתאים לפגישה שנייה ומעלה והרבה רופאים ממשיכים להשתמש ברעיון גם לאחר הקורונה, יש בכך יתרון גם לגבי עלות הביקור המוזלת באופן יחסי, היא מאפשרת לרופא לעבוד במקום נוח לו וכן לקצר פגישות, וגם מונע את הטלטול של הזקן והצורך במלווים וכו'.

רופא גריאטרי פרטי במרכז
רופא גריאטרי פרטי במרכז

רופא גריאטרי פרטי תל אביב

במרפאה שבראשה אני עומד כרופא גריאטרי פרטי תל אביב אנו מעניקים שירותי ייעוץ ואבחון גריאטרי רפואי לכל מיני תופעות ומחלות רפואיות שמהם סובלים הקשישים. העיקרון שלנו הוא להאריך את איכות חייו של הזקן ולמנוע ממנו להגיע למצב של אי כשירות גופנית או קוגניטיבית בשלב האחרון של מסע חייו. כרופא גריאטרי פרטי במרכז אני מנחה את עובדי מרפאתי הפרטית לדאוג לכך שהקשיש יקבל אצלנו שירות, טיפול ואבחון רופא גריאטרי פרטי הטובים ביותר, כמו גם ייעוץ לגבי זכויות קשישים בביטוח לאומי. אנו מזמינים אתכם לפגישה כדי לקבל הצעת מחיר כמה עולה רופא גריאטרי פרטי וכן להתרשמות ולקבלת ייעוץ ראשוני. אנו מחכים לכם ולבני משפחותיכם המלווים אתכם בתהליך ומאחלים לכם: שתזדקנו בכבוד.

רופא גריאטרי פרטי תל אביב
רופא גריאטרי פרטי תל אביב

יש לכם שאלה? דברו איתנו.

zoom

שיחת זום | וידאו ווטסאפ

במסגרת זו ניתנים %100 מהשירותים.
לרבות טיפול רפואי וחוות דעת רפואיות.
במחיר נמוך משמעותית!

שירות זה ניתן בכל רחבי מדינת ישראל

דילוג לתוכן