כמה עולה גריאטר במרכז

כמה עולה גריאטר במרכז

פסיכוגריאטר מומלץ ד"ר עופר בר

ד"ר עופר בר פסיכוגריאטר

שמי עופר בר, בן 41, נשוי + ילד מס' רישיון לעסוק ברפואה 37237 את לימודי הרפואה שלי באוניברסיטת תל אביב סיימתי בשנת 2004. משנת 2005 ועד 2009 שרתתי בצה"ל כרופא ביחידות שדה. לאחר מכן עבדתי שנתיים בהתנדבות כרופא של משלחת לאפריקה, כיהנתי כסגן מנהל מחלקת שיקום לב במרכז רפואי גריאטרי. בשנת 2012 עשיתי התמחות בגריאטריה בשנת 2017 קיבלתי תואר " מוסמך בבריאות הציבור" מאונ' ממפיס, טנסי. בשנת 2018 הגעתי למסקנה שבכדי להגשים את החזון שלי כרופא, יהיה עלי להקים פרקטיקה פרטית שלי, וכך עשיתי.

צור קשר

במרפאתו של דוקטור עופר בר ניתן לקבל שירותים שונים, אך מטופלים רבים מתחילים קודם כל בשאלה כמה עולה גריאטר במרכז. השאלה מובנת אך חשוב להבין כי השירותים הניתנים על ידי גריאטר מומחה במרכז יכולים להיות שונים ומגוונים ובהתאם לכך העלויות של פסיכוגריאטר פרטי במרכז יכולות להשתנות.

השירותים שאנו מעניקים במרפאה נוגעים למכלול של בעיות גריאטריות ופסיכוגריאטריות. אנו מבצעים אבחון וטיפול בחולי דמנציה, חוות דעת רפואית של גריאטר לצרכים משפטיים, איזון תרופתי וטיפול בבעיות דיכאון וחרדה אצל קשישים. 

כמה עולה גריאטר במרכז

כמה עולה גריאטר במרכז

בואו נתחיל מזה שתמיד אפשר, וגם רצוי, קודם כל לעשות שיחת טלפון אל המרפאה הפסיכוגריאטרית. אמנם היכולת להעניק פתרון באמצעות שיחת טלפון הוא מוגבלת. אך מצד שני ייעוץ טלפוני ראשוני ניתן בחינם. בשיחת הטלפון תוכלו להסביר לנו על הבעיה או על השירות הנדרש. כך נוכל לתת לכם הצעת מחיר רלוונטית. לשאול סתם כך כמה עולה גריאטר במרכז מבלי לקחת בחשבון את נסיבות המקרה והשירות הדרוש זה לא דבר פרקטי.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל תשובה אישית מתאימה. תוכלו לעשות זאת באמצעות הודעת ’צור קשר‘ ואנו ניצור אתכם קשר טלפוני. כך גם נוכל לקבוע פגישה במרפאה גריאטרית על מנת להעניק לכם את השירות.

פסיכוגריאטר פרטי במרכז

גריאטר מומחה במרכז מעניק מגוון שירותים לקשישים. תחום ההתמחות שלנו הוא פסיכוגריאטריה. כלומר פסיכיאטריה של הגיל המבוגר. זוהי תקופה שבה הגוף והמוח עוברים שינויים רבים, תקופה שיש בה גם שינויים גדולים בחיים ולצערנו גם מחלות רקע שונות. לצורך כך קשישים נזקקים לטיפול מותאם אישית. 

בגיל מבוגר ישנן מחלות המאפיינות קשישים כמו : בעיות יתר לחץ דם, סכרת מבוגרים, אי ספיקת לב, אי ספיקת כליות, ירידה בשמיעה, בעיות מפרקים, בריחת סידן, פרקינסון ומחלות דמנטיות ועוד. ההתמודדות עם מחלות אלו היא לא רק במישור הפיזי, אלא גם נפשי ולכן ישנו צורך בפסיכוגריאטר פרטי במרכז. 

גריאטר מומחה במרכז

פסיכוגריאטריה היא תחום המשלב את תחום הגריאטריה עם תחום הפסיכולוגיה, וכך נותן מענה טוב יותר לבעיות ולצרכים של הגיל השלישי. האבחון והטיפול שתקבלו אצלנו נוגע גם להיבטים הרגשיים-נפשיים וגם להיבטים הפיזיולוגים של החולה.

האבחונים והטיפולים נוגעים לבעיות ומחלות אשר הופיעו בגיל מבוגר, כמו גם התמודדות עם בעיות שהיו קיימות עוד מגיל צעיר. לצורך הדוגמה אם הקשיש סבל ממחלה כל מהלך חייו, אך עכשיו הוא סובל ממחלות נוספות – ישנה סכנה של כל מיני תגובות בין תרופתיות או אי תופעות לוואי חדשות של התרופות בהן נהג להשתמש במשך שנים. במקרים אלו ישנו צורך בבחינה מחודשת של התרופות וביצוע איזון תרופתי לקשישים. 

גריאטר דמנציה במרכז

אחת הסיבות בגינה אנשים פונים לשירתי מרפאה גריאטרית היא לצורך אבחון אלצהיימר. מחלת האלצהיימר היא השכיחה ביותר מבין המחלות הדמנטיות, אך מצד שני היא לא היחידה. ישנן גם מחלות דמנטיות אחרות כמו דמנציה פרונטו טמפורלית. עם הופעת הסימנים המחשידים יש למהר ולהיבדק. 

ככל שנקדים לתת את הטיפול כך נוכל לשמר את היכולות התפקודיות והקוגניטיביות בצורה הטובה ביותר. חשוב לזהות האם מדובר באלצהיימר או מחלה דמנטית אחרת על מנת להעניק את הטיפול הדרוש. לעתים מדובר במחלות דמנטיות נדירות ורק גריאטר דמנציה במרכז יכול לבצע את ההבחנה המדויקת. 

גריאטר דמנציה במרכז

גריאטר מומחה במרכז

פסיכוגריאטר פרטי במרכז יכול לסייע לכם במגוון שירותים חיוניים הכוללים אבחון, טיפול, ייעוץ והפנייה לרופאים מומחים בתחומים אחרים במידת הצורך. למשל במקרים רבים, כמו באבחון של מחלות דמנטיות הנעשה על דרך השלילה אנו נעזרים בבדיקות נוירולוגיות. 

במקרים רבים אנשים פונים ל גריאטר מומחה במרכז על מנת לקבל חוות דעת משפטית. למשל אדם אשר רוצה לכתוב צוואה וחושש מטענות לגבי אי כשירותו לערוך את הצוואה בשל מצבי הבריאותי או הנפשי יכול לבקש הערכה פסיכוגריאטרית לצורך כשירות לעריכת צוואה. במקרים אלו אנו משתדלים לתת את המחירים הנוחים ביותר. 

רוצים לדעת כמה עולה גריאטר במרכז? פשוט התקשרו אלינו. הסבירו לנו את נסיבות המקרה ונוכל לתת לכם את עלות השירות. במידת הצורך תוכלו לקבל שירות של פסיכוגריאטר עד הבית. אצלנו תקבלו יחס אישי וטיפול מסור. אנו מלווים את החולים ואת משפחותיהם ומספקים לכם את כל המידע והכלים לצורך התמודדות עם מחלות הגיל השלישי. 

פסיכוגריאטר פרטי במרכז

יש לכם שאלה? דברו איתנו.

דילוג לתוכן