אבחון פסיכוגריאטר פרטי מחיר

אבחון פסיכוגריאטר צוואה 

פסיכוגריאטר מומלץ ד"ר עופר בר

ד"ר עופר בר פסיכוגריאטר

שמי עופר בר, בן 41, נשוי + ילד מס' רישיון לעסוק ברפואה 37237 את לימודי הרפואה שלי באוניברסיטת תל אביב סיימתי בשנת 2004. משנת 2005 ועד 2009 שרתתי בצה"ל כרופא ביחידות שדה. לאחר מכן עבדתי שנתיים בהתנדבות כרופא של משלחת לאפריקה, כיהנתי כסגן מנהל מחלקת שיקום לב במרכז רפואי גריאטרי. בשנת 2012 עשיתי התמחות בגריאטריה בשנת 2017 קיבלתי תואר " מוסמך בבריאות הציבור" מאונ' ממפיס, טנסי. בשנת 2018 הגעתי למסקנה שבכדי להגשים את החזון שלי כרופא, יהיה עלי להקים פרקטיקה פרטית שלי, וכך עשיתי.

צור קשר

אבחון פסיכוגריאטר צוואה נועד לתת מענה לסוגיות משפטיות הקשורות לכשירותו של אדם לערוך צוואה. במאמר זה נסביר מדוע צריך הערכת גריאטר לערוך צוואה, היכן תמצאו רופא גריאטרי חוות דעת תל אביב וכמה מילים על מה שכולם רוצים לדעת – אבחון פסיכוגריאטר פרטי מחיר. 

צוואה היא מסמך משפטי הנעשה בהתאם לחוק הירושה. במסמך זה אדם יכול לקבוע כיצד יחולק רכושו ועיזבונו לאחר מותו. באמצעות צוואה אדם יכול להבטיח כי רכושו יחולק לפי רצונו. אז היכן מתחילה הבעיה?

אבחון פסיכוגריאטר צוואה 

אבחון פסיכוגריאטר צוואה

צוואה יכולה להפוך להיות מקור למחלוקת ומאבקים משפטיים בעתיד. למשל ישנם מקרים רבים בהם ישננו חשש כי אדם היה נטול למניפולציות או כל מיני השפעות לא הוגנות בשל מצבו הרפואי. למשל אם אדם סבל מאלצהיימר או מחלה דמנטית אחרת יתכן כי לא הבין את משמעות הצוואה. נושאים שכאלו מגיעים לא אחת לבית המשפט. 

וכאשר הנושאים הללו מגיעים לבית המשפט, לאחר מותו של המצווה, ישנו קושי גדול להוכיח את אי כשירותו של המצווה. בית המשפט עשוי להזמין עדים שהכירו את הנפטר ולפנות גם אל הרופאים המטפלים. 

הערכת גריאטר לערוך צוואה יכולה להיות הדרך של המצווה למנוע מאבקים עתידיים בין יורשיו. אם הצוואה תלווה בחוות דעת מידיו של רופא פסיכוגריאטרי אשר אבחן את המטופל במועד עריכת הצוואה יכולה להיות מסמך המחזק את מהימנות הצוואה.

הערכת גריאטר לערוך צוואה

רופא גריאטרי חוות דעת תל אביב צריך לפגוש את המצווה ולבצע אבחון על מנת שיוכל לספק את חוות הדעת לגבי כשירותו או אי כשירותו של המצווה. רצוי שהאבחון יתבצע ביום עריכת הצוואה. 

אבחון פסיכוגריאטר צוואה בעצם בוחן את תפקודו הכללי והנפשי של האדם. על הרופא לבדוק את היכולות הקוגנטיביות של המצווה. הרופא צפוי לעשות זאת באמצעות ראיון אייש, גם עם המצווה וגם עם בני משפחתו, אבחון פסיכולוגי ויתכנו אף בדיקות נוירולוגיות ובדיקות מסוגים שונים. 

מצבים אלו עשויים להיות רגישים מאוד; כבר היו מקרים בהם בעלי עניין הפעילו לחצים על רופאים על מנת לקבוע אי כשירות המשרתת את האינטרסים האישיים שלהם.  אך רופא מקצועי אינו מושפע מלחצים חיצוניים והוא מתמקד בבדיקה אובייקטיבית על פי הסטנדרטים המקובלים. 

הערכת גריאטר לערוך צוואה 

אבחון פסיכוגריאטר פרטי מחיר

אחת השאלות הקשורות לרופא גריאטרי חוות דעת תל אביב היא מה העלות. אין מדובר אך ורק במסמך, אלא באבחון מלא המתבצע ברצינות ותשומת לב מלאה. הרופא מעמיד לצורך האבחון את כל הכלים שיש לו על מנת לספק מסמך מהימן המשקף את מצבו הבריאותי והנפשי של המטופל. המחירים המקובלים בתחום נעים בטווח של 2000-5000 שקלים, אך מומלץ ליצור קשר עם המרפאה על מנת לקבל מדע מדויק ורלוונטי. 

שאלה נוספת שעליכם לשאול את עצמכם היא מה תהיה התוצאה של אי עריכת בדיקת כשירות? למשל אם הצואה תיפסל, רכושכם יחולק על פי עקרונות החלוקה של חוק הירושה, ואלו לא בהכרח משקפים את רצונותיכם. 

אבחון פסיכוגריאטר פרטי מחיר

רופא גריאטרי חוות דעת תל אביב

אם יש לכם צורך באבחון פסיכוגריאטר צוואה, או שתרצו לדעת פרטים לגבי אבחון פסיכוגריאטר פרטי מחיר, אתם מוזמנים לפנות למרפאתו של דוקטור עופר בר. ולא רק הערכות לגבי צוואה, אנו מבצעים גם הערכות וחוות דעת לכל מטרה, כמו למשל הערכת פסיכוגריאטר לביטוח. אצלנו במרפאה תוכלו לקבל יחס אישי ומכובד, לצד שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. המרפאה שלנו נמצאת ברחוב סוקולוב 10 בתל אביב. במסגרת השירותים שלנו תוכלו לקבל גם שירות של פסיכוגריאטר עד הבית, אך שימו לב כי לצורך אבחון לעתים יש צורך בביצוע בדיקות שאין באפשרותנו לערוך במסגרת ביקור בית. 

הערכת גריאטר לערוך צוואה היא דבר מומלץ מאוד. היא יכולה להסיר ספקות רבים ולמנוע בעיות עתידיות. רבות מהפניות למרפאה הן של מטופלים שהופנו על ידי עורכי דין העוסקים בצוואות, והם אלו אשר ממליצים על פנייה ל רופא פסיכוגריאטר

גם אם באופן אישי אינכם מטילים ספק ביכולות שלכם, עליכם לחשוב קדימה ולהיות מודעים שעלולות לצוץ בעיות. רבות מהפניות לבית המשפט והניסיונות להטיל ספק בכשירותו של אדם לערוך צוואה הן תוצאה של חוסר שביעות רצון מהכתוב בצוואה. לכן במידה ואתם מעריכים כי ישנם צדדים שעשויים לגלות התנגדות, הקדימה תרופה למכה ופנו לאבחון כשירות לעריכת צוואה. למעשה זה מומלץ בכל מקרה בו אדם עובר את גיל 65, או סובל מבעיה רפואית או נפשית היכולה להיות פתח להטלת ספק בכשירותו. 

רופא גריאטרי חוות דעת תל אביב 

ניתן ליצור איתנו קשר גם באמצעות הפייסבוק.

אבחון פסיכוגריאטר צוואה 

יש לכם שאלה? דברו איתנו.

דילוג לתוכן