מרפאה גריאטרית בתל אביב

עלות חוות דעת רפואית לבית משפט

פסיכוגריאטר מומלץ ד"ר עופר בר

ד"ר עופר בר פסיכוגריאטר

שמי עופר בר, בן 41, נשוי + ילד מס' רישיון לעסוק ברפואה 37237 את לימודי הרפואה שלי באוניברסיטת תל אביב סיימתי בשנת 2004. משנת 2005 ועד 2009 שרתתי בצה"ל כרופא ביחידות שדה. לאחר מכן עבדתי שנתיים בהתנדבות כרופא של משלחת לאפריקה, כיהנתי כסגן מנהל מחלקת שיקום לב במרכז רפואי גריאטרי. בשנת 2012 עשיתי התמחות בגריאטריה בשנת 2017 קיבלתי תואר " מוסמך בבריאות הציבור" מאונ' ממפיס, טנסי. בשנת 2018 הגעתי למסקנה שבכדי להגשים את החזון שלי כרופא, יהיה עלי להקים פרקטיקה פרטית שלי, וכך עשיתי.

צור קשר

נושא עלות חוות דעת רפואית לבית משפט מטריד הרבה אנשים, אך בסופו של דבר ישנה חשיבות רבה לחוות הדעת של רופא מומחה. בית המשפט מתייחס בכובד ראש לגריאטר חוות דעת והיא יכולה להטות החלטות משפטיות. אם אתם נמצאים בעיצומו של הליך משפטי, וזקוקים לחוות דעת רפואית של רופא פסיכוגריאטר תוכלו לעשות זאת אצלנו במרפאה פסיכוגריאטרית בתל אביב. כאן תוכלו לקבל שירות מכל הלב. 

עלות חוות דעת רפואית לבית משפט היא אינו דבר המתומחר במחיר אחיד. הנסיבות יכולות להיות שונות ושני הנושאים העיקריים שעומדים על הפרק הם היקף האבחון שנדרש לבצע לצורך הכנת חוות הדעת ותחום ההתמחות הרפואי. אנו עוסקים ב חוות דעת של רופא פסיכוגריאטר, כלומר מחלות הגיל השלישי. אך בהתאם לנסיבות המקרה בית המשפט עשוי להזדקק לחוות דעת מתחום התמחות אחר, כמו למשל חוות דעת אורתופדית, אונוקולוגית, רפואת שיניים וכו‘. 

עלות חוות דעת רפואית לבית משפט

עלות חוות דעת רפואית לבית משפט

אם אתם זקוקים לגריאטר חוות דעת עבור בית המשפט, הדרך הכי טובה לבדוק עלות חוות דעת רפואית לבית משפט היא פשוט לפנות למרפאה גריאטרית בתל אביב ולשאול בהתאם לנסיבות המקרה שלכם. יתכנו הבדלי מחירים בין רופאים שונים, בהנחה שיש להם את אותו תחום ההתמחות אתם יכולים לבצע סקר מחירים. 

גריאטר חוות דעת 

חוות דעת של רופא פסיכוגריאטר מומחה עשויה להידרש בנסיבות שונות. למשל במקרים בהם מטילים ספק בכשירותו המשפטית של אדם, במקרים של תביעות רשלנות רפואית, תביעות נגד חברות ביטוח ועוד. 

לא רק מורכבות המצב הרפואי משפיעה על העלות, אלא גם מורכבות המצב המשפטי. הרופא המאבחן כמובן נצמד להיבט הרפואי ולא ההיבט המשפטי שבו אין לו סמכות. אך מצד שני השאלה המשפטית שעומדת על הפרק יכולה להשפיע על האבחון הנדרש. 

בגיל מבוגר ישנם שינויים שונים המתרחשים בגוף, וגם מחלות שונות. השילוב של אלו משפיע על יכולותיו של האדם, בין אם אלו יכולות התפקוד הפיזי או יכולותיו הקוגניטיביות. היכולות הללו יכולות להיות במרכזן של סוגיות משפטיות בהן בית המשפט נדרש להכריע. מסיבה זו במקרים רבים יש צורך בהערכת פסיכוגריאטר לבית המשפט. למשל כאשר מבקשים למנות לאדם אפוטרופוס, בית המשפט זקוק להערכה רפואית בטרם יקבל את ההחלטה. 

ישנם גם מקרים בהם משתמשים בהערכת פסיכוגריאטר במטרה למנוע מחלוקות משפטיות. הדוגמה הכי טובה היא בעת עריכת צוואה. תמיד ישנו חשש שצד שאינו שבע רצון מחלקו בצוואה ינסה לעתור לבית המשפט ולהטיל ספק בכשירותו המשפטית של המצווה. מסיבה זו רבים מגיעים אלינו לאחר שהופנו על ידי עורכי דין. עורכי הדין רואים את הבאות ולכן ממליצים לערוך בדיקה פסיכוגריאטרית במועד עריכת הצוואה, זאת על מנת למנוע בעיות עתידיות. 

הבדיקות שנעשות הן בדיקות מעמיקות המשלבות שיחה אישית, מבחנים ובדיקות שונות בהתאם לפרקטיקה הרפואית המקובלת. במקרים רבים הדגש הוא על היכולות לבצע את משימות היום יום. במקרים רבים אלו הן סוגיות מרכזיות בתביעות ביטוח סיעודי ותביעות כנגד הביטוח הלאומי.  

גריאטר חוות דעת רפואית היא מסמך מקצועי הכולל תיעוד של כל הבדיקות שבוצעו ומועד ביצוע הבדיקות. חוות הדעת כוללת את את דעתו של הרופא בהקשר לשאלה המשפטית שעומדת על הפרק. 

הרופא חותם על הבדיקה אשר מתבצעת לפי כל כללי האתיקה המקצועית. חוות הדעת אינה יכולה לשקף אינטרס אישי של הרופא, אלא את האמת הרפואית בלבד. הרופא אינו כותב את חוות הדעת שהלקוח מבקש, אלא את חוות הדעת המבוססת על התרשמותו מהמבדקים השונים שביצע. 

מרפאה גריאטרית בתל אביב

מרפאה גריאטרית בתל אביב

אם אתם זקוקים לשירותים של מרפאה גריאטרית בתל אביב, לצורך חוות דעת רפואית או כל טיפול ואבחון, אתם מוזמנים לפנות למרפאה של דוקטור עופר בר. 

דוקטור עופר בר עוסק בפסיכוגריאטריה ורפואת הגיל השלישי. השילוב הנדיר בין שתי ההתמחויות מאפשר לו להעניק טיפול מותאם אישית לבני הגיל השלישי. טיפול הלקוח בחשבון את מצבם הפיזיולוגי ומצבם הנפשי, ומעניק מענה מלא לכל הצרכים של המטופל.

רבים פונים לשירותי המרפאה לצורך קבלת חוות דעת משפטית במגוון נושאים. אך כאן גם תוכלו לקבל טיפולים וליווי אישי. כאן תוכלו לקבל שירות מסור ומהיר, עם הרבה יחס אישי. 

גריאטר חוות דעת

עקבו אחרינו גם בעמוד הפייסבוק.

עלות חוות דעת רפואית לבית משפט

גריאטר חוות דעת

מרפאה גריאטרית בתל אביב

יש לכם שאלה? דברו איתנו.

zoom

שיחת זום | וידאו ווטסאפ

במסגרת זו ניתנים %100 מהשירותים.
לרבות טיפול רפואי וחוות דעת רפואיות.
במחיר נמוך משמעותית!

שירות זה ניתן בכל רחבי מדינת ישראל

דילוג לתוכן