גריאטר חוות דעת תל אביב

גריאטר חוות דעת תל אביב

פסיכוגריאטר מומלץ ד"ר עופר בר

ד"ר עופר בר פסיכוגריאטר

שמי עופר בר, בן 41, נשוי + ילד מס' רישיון לעסוק ברפואה 37237 את לימודי הרפואה שלי באוניברסיטת תל אביב סיימתי בשנת 2004. משנת 2005 ועד 2009 שרתתי בצה"ל כרופא ביחידות שדה. לאחר מכן עבדתי שנתיים בהתנדבות כרופא של משלחת לאפריקה, כיהנתי כסגן מנהל מחלקת שיקום לב במרכז רפואי גריאטרי. בשנת 2012 עשיתי התמחות בגריאטריה בשנת 2017 קיבלתי תואר " מוסמך בבריאות הציבור" מאונ' ממפיס, טנסי. בשנת 2018 הגעתי למסקנה שבכדי להגשים את החזון שלי כרופא, יהיה עלי להקים פרקטיקה פרטית שלי, וכך עשיתי.

צור קשר

לפני שנדבר על עלות חוות דעת רפואית לבית משפט, בואו נדבר על הנסיבות בהן אתם צריכים גריאטר חוות דעת תל אביב ומה כוללת הבדיקה שהוא מבצע לצורך מתן חוות הדעת. 

ישנם מקרים בהם מתנהלים הליכים משפטיים אשר במרכזם עומדת השאלה האם אדם מבוגר כשיר לקבל החלטות בעצמו. במקרים מסוימים השאלות הללו עולות במהלך סכסוכי ירושה ואפילו יכולות להתרחש לאחר מותו. אך לא רק סכסוכי ירושה עומדים על הפרק, ישנם גם מקרים אחרים כמו חוות דעת למינוי אפוטרופוס, חוות דעת בעת עריכת צוואה ואפילו תביעות משפטיות כנגד חברות ביטוח והמוסד לביטוח הלאומי. למשל כאשר רוצים לממש את פוליסת הביטוח הסיעודי וחברת הביטוח מערימה עליכם קשיים. 

המקרה של מינוי אפוטרופוס הוא אחד המקרים השכיחים בהם ישנו צורך ב גריאטר חוות דעת תל אביב. אם אדם לא ערך ייפוי כוח מתמשך, יתכנו מקרים בהם קרובי משפחתו יפנו לבית המשפט בבקשה למנות עבורו אפוטרופוס אשר ינהל את ענייני ואת רכושו. דברים כאלו נדרשים במקרים של מחלות דמנטיות, אך עלולים להתרחש גם בנסיבות אחרות. במקרה שבו מבקשים מבית המשפט למנות אפוטרופוס, בית המשפט רוצה לבחון את מצבו הרפואי והנפשי של האדם עבורו מבקשים למנות אפוטרופוס. כמובן שהשופטים אינם מוסמכים לקבל החלטה שכזו ללא חוות דעת של רופא מתחום ההתמחות המתאים, ולכן אתם זקוקים ל גריאטר חוות דעת במרכז. 

גריאטר חוות דעת במרכז

גריאטר חוות דעת במרכז

כאשר אדם מגיע לגיל מבוגר ישנה ירידה במצבו הבריאותי וגם הנפשי. יכולותיו הפיזיות וגם הקוגניטיביות נפגעות, ובצירוף מחלות מסוימות זוהי עשויה להיות פגיעה קשה. ובעקבות הפגיעה הזו אדם עלול לאבד את יכולתו לנהל את ענייניו ולהפוך לתלותי. 

רופא פסיכוגריאטר הוא בעל הידע והכלים לצורך הערכת היכולות התפקודיות והבריאותיות של המטופל. הרופא עורך בדיקה מקיפה השמה דגש על הבריאות הפיזית, היכולות הקוגניטיביות והמצב הנפשי של המטופל. בדיקות מסוג זה כוללות שיחות אישית, מבחנים ובדיקות כפי שנהוג בתחום הפסיכוגריאטריה. בין היתר הבדיקות ינסו להעריך את יכולתו של המטופל לבצע את פעולות היום יום הבסיסיות – רחצה, התלבשות, קימה וישיבה וכו‘. אלו הן בדרך כל הבדיקות הנדרשות לצורך ענייני פוליסות ביטוח סיעודי. הן יכולות להיות הערכת גריאטר לביטוח הלאומי, אך עניינים שכאלו בהחלט יכולים להגיע לבית המשפט. 

רופא גריאטר פרטי מחויב אך ורק לסטנדרטים המקצועיים, הוא אינו צד בעניין אלא מספק חוות דעת מקצועית לגבי מצבו של החולה והשאלה המשפטית העומדת למבחן. גריאטר חוות דעת במרכז הוא מסמך הניתן לבית המשפט ובו ישנו תיעוד מלא של כל הבדיקות שנערכו, מועד הבדיקות, הממצאים וחוות הדעת של הרופא. 

עלות חוות דעת רפואית לבית משפט

חוות דעת רפואית לבית משפט דורשת בדיקות רפואיות ופסיכולוגיות הנערכות על פי הפרקטיקה המקובלת וכללי האתיקה. אין מדובר אך ורק במסמך, אלא בתהליך שלם הדורש השקעת משאבים בביצוע בדיקות ואבחון. כל מטופל הוא מקרה בפני עצמו, אם שאלה משפטית שונה, לכן יתכנו בדיקות שונות והליך שונה לכל מטופל. בהתאם לכך גם עלות חוות דעת רפואית לבית משפט עשויה להשתנות בין מטופל למטופל. 

ההמלצה שלנו היא לפנות ל מרפאה פסיכוגריאטרית, שם תוכלו לדון עם הרופא המטפל ולקבל הערכה לגבי עלות חוות דעת רפואית לבית המשפט. 

גריאטר חוות דעת תל אביב

גריאטר חוות דעת תל אביב

חוות דעת רפואית במקרים שכאלו היא אינה דבר שיש לזלזל בו. יש לפנות לרופא בעל תחום ההתמחות המתאים. רופא פסיכוגריאטר מעניק לכם מענה לכל ההיבטים של הבדיקות אותן צריך לבצע. חשוב שזה יהיה רופא שאתם מרגישים בנוח איתו ויש לו את הניסיון המקצועי הדרוש. למרות שכל רופא פסיכוגריאטר יכול להעניק לכם את חוות הדעת, רצוי למצוא רופא המנוסה בכתיבת חוות דעת משפטית ויודע להתנסח בצורה הנכונה שאינה משתמעת לשתי פנים. 

במרפאה פסיכוגריאטרית בתל אביב של דוקטור עופר בר תוכלו למצוא צוות המתמחה בבעיות הרפואיות המאפיינות את בני הגיל השלישי. הערכה רפואית לבית המשפט היא רק אחד השירותים שאנו מעניקים; כאן תוכלו לקבל אבחון וטיפול במגוון הבעיות האופייניות לבני הגיל השלישי. אנו מציעים לכם שירות מסור מכל הלב. אם הוריכם המבוגרים מתמודדים עם סוגיות משפטיות הדורשות חוות דעת רפואית לבית מהמשפט, פנו אלינו ותזכו ביחס מקצועי ואישי. 

עקבו אחרינו גם בפייסבוק. תוכלו גם לשתף את המאמר אם יש לכם מכרים המתמודדים עם סוגיות דומות. 

יש לכם שאלה? דברו איתנו.

דילוג לתוכן