גריאטר חוות דעת במרכז

גריאטר חוות דעת במרכז

פסיכוגריאטר מומלץ ד"ר עופר בר

ד"ר עופר בר פסיכוגריאטר

שמי עופר בר, בן 41, נשוי + ילד מס' רישיון לעסוק ברפואה 37237 את לימודי הרפואה שלי באוניברסיטת תל אביב סיימתי בשנת 2004. משנת 2005 ועד 2009 שרתתי בצה"ל כרופא ביחידות שדה. לאחר מכן עבדתי שנתיים בהתנדבות כרופא של משלחת לאפריקה, כיהנתי כסגן מנהל מחלקת שיקום לב במרכז רפואי גריאטרי. בשנת 2012 עשיתי התמחות בגריאטריה בשנת 2017 קיבלתי תואר " מוסמך בבריאות הציבור" מאונ' ממפיס, טנסי. בשנת 2018 הגעתי למסקנה שבכדי להגשים את החזון שלי כרופא, יהיה עלי להקים פרקטיקה פרטית שלי, וכך עשיתי.

צור קשר

חוות דעת רפואית משפטית לא ניתן לבקש מכל אחד, חוות דעת רפואית משפטית צריך לקבל מרופא מומלץ ומוכר וכמובן בעל ניסיון (עדיף באזור המרכז).  גריאטר חוות דעת במרכז צריך גם להיות בעל תכונות של יחסי אנוש – להיות קשוב וזמין לצורכי הלקוח מחד ומצד שני לדרישות משפטיות או רלוונטיות אחרות. לחוות דעת משפטית למבוגרים העדיפו רופא גריאטרי שיוכל לתת חוות דעת במגוון תחומים, החל מפסיכיאטריה, כירורגיה, שיניים, אורתופדיה ועוד. בנוסף, ידיעת שפת הפציינט זה יתרון גדול מאוד בעיקר כשמדובר באנשים מבוגרים ובעיקר כשמדובר במבוגרים שמוצאם מרוסיה, ארה"ב, צרפת וכו'.

גריאטר חוות דעת במרכז: מטפלים בקרובי משפחה קשישים? האם גם אתם מתלבטים בשאלות הבאות?

מה זה בכלל חוות דעת רפואית? חוות דעת רפואית נכתבת על ידי רופא מומחה בתחום, היא נותנת תמונת מצב וסקירה עדכנית בקשר למצבו של הקשיש מזווית ראייה מקצועית ובתוקף חוקי ומשפטי חתום בידי הרופא או איש המקצוע הרלוונטי.

הרבה מהמטפלים בהורים קשישים מתלבטים בסיטואציות שונות (לפני כתיבת צוואה וכדומה) בעניין חוות דעת של פסיכוגריאטר, ממי מזמינים וכו'. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם מתלבטים לגבי חוות דעת של פסיכוגריאטר או לגבי הערכת גריאטר לביטוח לאומי?

על 3 התלבטויות עיקריות של המטפלים בהורים  קשישים ואיך לקבל תשובות להתלבטות – במאמר שלפניכם.

מוזמנים לקרוא, ליישם ולשתף.

גריאטר חוות דעת במרכז 2
מתלבטים מתי צריך גריאטר לחוות דעת באזור המרכז? 

איך תדעו אם אתם צריכים חוות דעת פסיכוגריאטר במרכז

  1. האם גם אתם מתלבטים אם אתם צריכים חוות דעת של פסיכוגריאטר? במילים אחרות – באיזה מקרים צריך חוות דעת פסיכוגריאטר במרכז. ישנם כמה וכמה מצבים המצריכים חוות דעת פסיכוגריאטר במרכז, נמנה כאן חלק מהם: כאשר רוצים למנות אפוטרופוס או להוסיף אפוטרופוס לאדם מבוגר, כמו כן במידה והוא צריך לעמוד בפני משפט על מעשה פלילי שעשה בעבר או כאשר הוא צריך להעיד בבית משפט. וכן חוות דעת לצורך כתיבת צוואה, כדי להעיד על כשירותו של הקשיש. כך גם במקרה של התנגדות לצוואה או הוכחת תוקף צוואה וכו'. ישנם כמה סוגים של חוות דעת: חוות דעת משפטית, חוות דעת פסיכיאטרית, חוות דעת על כשירות, חוות דעת פסיכוגריאטר לביטוח לאומי ועוד.
דעת פסיכוגריאטר במרכז
איזה הסמכה צריך כדי להנפיק חוות דעת פסיכוגריאטר במרכז?

האם צריך הסמכה מיוחדת כדי להנפיק חוות דעת רופא גריאטרי במרכז?

  1. האם צריך התמחות או הסמכה מיוחדים לכתיבת חוות דעת רופא גריאטרי במרכז? התשובה היא שכל מי שהוא פסיכוגריאטר יכול מבחינה חוקית להוציא מתחת ידיו חוות דעת מכל סוג שהוא כמו שהוא יכול לערוך אבחון דמנציה לקשישים. אבל כדי שהיא תהייה אפקטיבית נדרשים תנאים נוספים, כפי שנציין בהמשך.
  2. האם גם אתם מתלבטים איזה רופא להעדיף? מאיזה רופא להזמין חוות דעת משפטית? תשובה: כדי שחוות הדעת תהייה אפקטיבית צריך שנותן חוות הדעת יהיה בעל ניסיון בכתיבת חוות דעת לגופים שונים. כי חוות דעת משפטית לצורך מתן עדות למשל שונה מחוות דעת לצורך הערכת כשירות לצוואה. גם בניסוח ובסמנטיקה הלשונית וכמובן גם בתוכן.
חוות דעת רופא גריאטרי במרכז
יש להעדיף חוות דעת של רופא גריאטרי עם ניסיון במרכז

לסיכומו של דבר – פסיכוגריאטר חוות דעת במרכז – מה, מי, מתי, איפה

הרבה מהמטפלים בהורים קשישים מתלבטים בסיטואציות שונות (לפני כתיבת צוואה וכדומה) בעניין פסיכוגריאטר חוות דעת במרכז, ממי מזמינים וכו'. וכמו שיכולתם לראות במאמר, כדי שתדעו בדיוק למי לפנות ואיך לפנות כך שהמסמך יהיה אפקטיבי, חשוב לפנות לבעל ניסיון בכתיבת חוות דעת לגופים שונים.

עכשיו תורכם – עד עכשיו הצגנו בפניכם 3 שאלות של מטפלים בקשישים שאינם יודעים ממי לבקש חוות דעת פסיכוגראיטרית. עכשיו הבמה כולה שלכם. מה תוכלו להוסיף מניסיונכם? האם יש עוד התלבטות שלא קיבלתם עליו מענה? אנא, שתפו אותנו כדי שכולנו נוכל ללמוד ולספק לכם תשובות במאמרים הבאים.

אהבתם? שתפו את המאמר עם חברים.

הצעד הבא שלכם להזמנת פסיכוגריאטר חוות דעת במרכז הוא לפעול לפי המלצות המאמר. ד"ר בר הוא רופא מקצועי, אדיב, קשוב ובעל יחסי אנוש מצוינים, מומחה בפסיכוגריאטריה. במרפאתנו תקבלו יחס סבלני ורגוע וכמובן מקצועי. אצלנו תקבלו חוות דעת ואבחון מדויקים ואפקטיביים. ניתן להזמין את ד"ר בר לביקור בית לשם מתן חוות דעת או לכל מטרה אחרת בתחום הגריאטריה.

רוצים לקבל מאתנו עוד הרבה טיפים מועילים, עצות שוות והדרכות מעשיות בתחום הפסיכוגריאטריה? תוכלו למצוא כאן באתר. להזמנת גריאטר חוות דעת במרכז צרו אתנו קשר.

חוות דעת רופא גריאטרי במרכז
חוות דעת רופא גריאטרי במרכז

יש לכם שאלה? דברו איתנו.

דילוג לתוכן