רופא פסיכוגריאטר במרכז

רופא פסיכוגריאטר במרכז

פסיכוגריאטר מומלץ ד"ר עופר בר

ד"ר עופר בר פסיכוגריאטר

שמי עופר בר, בן 41, נשוי + ילד מס' רישיון לעסוק ברפואה 37237 את לימודי הרפואה שלי באוניברסיטת תל אביב סיימתי בשנת 2004. משנת 2005 ועד 2009 שרתתי בצה"ל כרופא ביחידות שדה. לאחר מכן עבדתי שנתיים בהתנדבות כרופא של משלחת לאפריקה, כיהנתי כסגן מנהל מחלקת שיקום לב במרכז רפואי גריאטרי. בשנת 2012 עשיתי התמחות בגריאטריה בשנת 2017 קיבלתי תואר " מוסמך בבריאות הציבור" מאונ' ממפיס, טנסי. בשנת 2018 הגעתי למסקנה שבכדי להגשים את החזון שלי כרופא, יהיה עלי להקים פרקטיקה פרטית שלי, וכך עשיתי.

צור קשר

מרפאתנו היא מרפאת פסיכוגריאטריה במרכז, אנו נותנים שירות מקצועי ואדיב, מסייעים לאנשים מבוגרים לחזור לעצמם לאחר אירוע טראומטי או לאחר ניתוח וליהנות מהחיים מהמשפחה עוד שנים רבות. בתור רופא פסיכוגריאטר במרכז יש לי וותק של שנים רבות בטיפול במבוגרים בכל סוגי הבעיות. מרפאתנו ממוקמת במרכז הארץ בתל אביב, כך שקל להגיע אלינו כמעט מכל חלקי הארץ.

מאיזה גיל מטפל רופא פסיכוגריאטר במרכז

אנו מטפלים בכל בעיות הבריאות הקשורות לגיל הגריאטריה, תוך ראייה כוללת של הדברים, הן הנפשיים והן הפיזיים. ככל שאורך החיים הולך וגודל, גדל גם חתך האוכלוסייה השייך להגדרה של הגיל השלישי, לפי ההגדרה הגיל הגריאטרי מתחיל מגיל 65 ומעלה. מה עובר על האדם החל מגיל 65? החל מגיל זה בערך התפקוד של האדם הולך ונחלש, הראייה והשמיעה נחלשות, לחץ הדם מתחיל לעלות וגם המראה החיצוני משנה את עצמו. ובנוסף לכל זאת גם הזיכרון הוא במגמת היחלשות. וכל זאת באדם שמגיע במצב בריא לגיל 65, שלא לדבר על אנשים שסובלים בגיל זה מאי ספיקת לב, מפרקינסון או מחלות אחרות.

רופא פסיכוגריאטר במרכז
רופא פסיכוגריאטר במרכז

פסיכוגריאטר במרכז הוא רופא שמביט על המכלול

גם מבחינה נפשית מתחוללות כל מיני תמורות, אובדן של חברים טובים וקרובי משפחה, ולפעמים בן/ת זוג. זה גורם להם לתחושת בדידות ועלול להכניס אותם לדיכאון. ברוב המקרים גם חוסר התעסוקה מוביל לדיכאון, שכן בגילאים אלה כבר יוצאים לפנסיה והשעמום הוא מתכון בטוח לבעיות נפשיות. יש כאלה שהפנסיה מצמצמת להם את המחיה ומכניסה אותם להגבלות כספיות. מצד שני הגיל השלישי הוא גם הגיל שאפשר מאוד ליהנות מהחיים, להתחיל לעסוק בתחביבים, לעשות את מה שרצינו לעשות כל השנים אלא שלא היה זמן. בקיצור, מדובר בתקופה מאוד מבולבלת ומאתגרת למתבגר ולכל המשפחה מסביב.

צריך גם לקחת בחשבון שדיכאונות ובעיות נפשיות מהעבר עלולות לצוץ שוב בעקבות המשברים התכופים שעוברים עליהם. לפעמים נלווים להם גם סכסוכים במשפחה, סכסוכים שמתעוררים כעת או סכסוכים מהעבר שרק מחריפים. הפתרון לבעיות אלו צריך להינתן באמצעות רופא שיכול להסתכל על המכלול, כלומר בעל יכולת לאבחן ולטפל הן מצבים נפשיים והן מחלות גופניות וזה בדיוק הפסיכוגריאטריה – גריאטר שהוא גם פסיכיאטר, ובקיצור: פסיכוגריאטר במרכז.

פסיכוגריאטר במרכז
פסיכוגריאטר במרכז

כמה עולה פסיכוגריאטר במרכז

רופא פסיכוגיאטר במרכז שרושם תרופה לוקח בחשבון את כל המכלול של הפציינט, הן מצבו הנפשי והן מצבו הגופני, כך גם כאשר הוא מפנה אותו לטיפול או בדיקה מסוימת. כמו כן הפסיכוגריאטר צריך להיות ער למצבים משתנים ובהתאם לכך לשנות מינונים של תרופות וכדומה. המלצה על פסיכוגריאטר טוב הוא פסיכוגריאטר דינאמי שיודע להתאים את עצמו למצבים משתנים של המבוגר.

פסיכוגריאטר טוב יודע לטפל במצבים נפשיים משתנים, בדיכאון וחרדה של הקשיש ובכל בעיות הבריאות שלו, ולפעמים הוא מפנה אותו לגורם רפואי מתאים אחר. פסיכוגריאטר טוב מקפיד על יחסים טובים עם המטופלים שלו וגם שומר על קשר עם משפחתם הקרובה כדי שיוכל להיעזר בהם בעת הצורך. אם תרצו לדעת כמה עולה פסיכוגריאטר במרכז או כדי להזמין גריאטר עד הבית התקשרו אלינו.

כמה עולה פסיכוגריאטר במרכז
כמה עולה פסיכוגריאטר במרכז

תפקידים נוספים של פסיכוגריאטר מומחה במרכז

חלק מתפקידיו של הפסיכוגריאטר ד"ר עופר בר הן גם פרוצדורליות. אם יש צורך בחוות דעת משפטי לאפוטרופסות הוא מנפיק את חוות דעת. או במקרה שהמבוגר בוחר לרשום צוואה, הוא יכול לעשות זאת כמובן בלי לערב את הפסיכוגריאטר אך כדי שלא יקומו עוררין על כשירותו בעת כתיבת הצוואה עדיף שיצרף לכך אישור של פסיכוגריאטר מומחה במרכז המעיד על היותו בדעתו הצלולה בעת כתיבת הצוואה. כמו כן כאשר נעשית עסקה עם אדם מבוגר, כגון מכירת קרקע שבבעלותו או את דירתו, יש הדורשים לצרף לחוזה חוות דעת פסיכיאטרית כדי שלא יבואו היורשים ויטענו למקח טעות.

אלו היו רק דוגמאות, ישנם מקרים נוספים הדורשים את חתימתו של פסיכוגריאטר מומחה במרכז. ולסיכום, פסיכוגריאטר במרכז נוכח מאוד בחייו של הקשיש המתבגר, הוא מביא תקווה למשפחות רבות ומוכיח כי תמיד יש מה לעשות. מצבי דיכאון של המתבגר הם לא מצבים שצריך להשלים איתם. בעיקר כיום כשאופציות הטיפול הן רבות והתרופות הן כמעט ללא תופעות לוואי. על כל צורך של רופא פסיכוגריאטר במרכז, הן לבעיה רפואית והן לעניינים טכניים נשמח לשרת אתכם נאמנה. חפשו בגוגל: גריאטר מומלץ במרכז.

פסיכוגריאטר מומחה במרכז
פסיכוגריאטר מומחה במרכז

יש לכם שאלה? דברו איתנו.

zoom

שיחת זום | וידאו ווטסאפ

במסגרת זו ניתנים %100 מהשירותים.
לרבות טיפול רפואי וחוות דעת רפואיות.
במחיר נמוך משמעותית!

שירות זה ניתן בכל רחבי מדינת ישראל

דילוג לתוכן