חוות דעת פסיכוגריאטר לביטוח לאומי

חוות דעת פסיכוגריאטר לביטוח לאומי

פסיכוגריאטר מומלץ ד"ר עופר בר

ד"ר עופר בר פסיכוגריאטר

שמי עופר בר, בן 41, נשוי + ילד מס' רישיון לעסוק ברפואה 37237 את לימודי הרפואה שלי באוניברסיטת תל אביב סיימתי בשנת 2004. משנת 2005 ועד 2009 שרתתי בצה"ל כרופא ביחידות שדה. לאחר מכן עבדתי שנתיים בהתנדבות כרופא של משלחת לאפריקה, כיהנתי כסגן מנהל מחלקת שיקום לב במרכז רפואי גריאטרי. בשנת 2012 עשיתי התמחות בגריאטריה בשנת 2017 קיבלתי תואר " מוסמך בבריאות הציבור" מאונ' ממפיס, טנסי. בשנת 2018 הגעתי למסקנה שבכדי להגשים את החזון שלי כרופא, יהיה עלי להקים פרקטיקה פרטית שלי, וכך עשיתי.

צור קשר

אם אתם סובלים ממחלה כלשהי ומעוניינים להגיש תביעה למוסד לביטוח הלאומי כדי לקבל את הזכויות המגיעות לכם אתם צריכים לרכז את כל המסמכים הרפואיים ולהשיג חוות דעת רפואית לביטוח הלאומי. אבל לא תמיד מתאפשר לחולה או לקרובי משפחתו להתרוצץ בין הרופאים והמכונים השונים על מנת להשיג את חוות הדעת הנדרשות.

הפתרון – חוות דעת פסיכוגריאטר לביטוח לאומי

אנשים מבוגרים סובלים לעיתים קרובות מכמה בעיות רפואיות. בעיות מ-2-3 תחומים שונים כמו מחלות אורתופדיות, אנדוקרינולוגיות, אף אוזן גרון, אורולוגיה, בעיות פסיכיאטריות, גסטרולוגיה, ראומטולוגיה, קרדיולוגיה ועליהם מתווסף לפעמים מחלת אלצהיימר. לאסוף חוות דעת מכל רופא בתחום בו הוא מתמחה היא משימה בלתי הגיונית. במרפאתנו ניתן לקבל חוות דעת פסיכוגריאטר לביטוח לאומי, הנותנת תמונה כללית על מצבו של הקשיש ומתכללת את כל הבעיות. מי שמוסמך להנפיק מסמך שכזה הוא רופא פסיכוגריאטר מומלץ.

חוות דעת נכות ביטוח לאומי של פסיכוגריאטר נותנת סקירה כוללת והיא קבילה אצל הביטוח הלאומי ומפרטת את מצבו הפסיכיאטרי בכל הרפרטואר המקצועי הקשור לכך כולל דמנציה, הפרעות שינה, חרדות ומצבי דיכאון המפריעות לתפקודו התקין וכן את מצבו הבריאותי הפיזיולוגי, כמו בעיות תפקוד אורולוגיות, בעיות בעמוד השדרה, פגיעות נוירולוגיות, אלרגיות שמפריעות לתפקודו התקין של הקשיש, מחלות לב והרשימה עוד ארוכה…

חוות דעת פסיכוגריאטר לביטוח לאומי
חוות דעת פסיכוגריאטר לביטוח לאומי. הכול במקום 1

חוות דעת רופא לביטוח לאומי מהי

מהי חוות דעת רופא לביטוח לאומי? חוות הדעת הרפואית היא מסמך שבו הרופא מעיד על מצבו הבריאותי של האדם כפי שהוצג בפניו על ידי הפציינט. בנוסף לסקירה יבשה של הנתונים צריך הרופא להוסיף את דעתו לגבי רמת החומרה של הדברים ועד כמה הם גורמים לו למוגבלות רפואית. חוות הדעת צריכה לכלול ולהתייחס לכל הנתונים והמסמכים הרפואיים הקשורים למצבו של נשוא חוות הדעת. חוות דעת זו באה בנוסף לחוות הדעת של הרופא האישי בקופת החולים. כעת נשאלת השאלה מתי יש חשיבות לחוות הדעת הרפואית והאם בכל תביעה לביטוח הלאומי יש צורך להגיש חוות דעת? בשורות הבאות ננסה לענות על שאלות אלו.

לאנשים בגיל מבוגר – מעל גיל 65 – חוות דעת רופא לביטוח לאומי משמשת למקרים הבאים: לתביעה לאחר תאונת דרכים, לתביעה של קרן פנסיה, לתביעה של ניידות ועוד. בתביעות מן הסוג הזה ניתן יהיה להשתמש בחוות דעת של גריאטר או בהערכת גריאטר לביטוח לאומי. שכן גריאטר מטפל בפציינטים מגיל 65 ומעלה.

חוות דעת רופא לביטוח לאומי
חוות דעת רופא לביטוח לאומי שתהיו רגועים

חוות דעת רפואית לביטוח לאומי מחיר

חוות דעת של פסיכוגריאטר משמשות פחות לתביעות של נכות מהביטוח הלאומי מכיוון שזכאות לתביעת נכות ואובדן כושר עבודה היא עד גיל הפנסיה (ולהזכירכם גברים בישראל פורשים לפנסיה בגיל 67, ואילו נשים עוד יותר מוקדם מכך). אולם לגבי כל מה שנמנה בפסקה הקודמת, כגון דיכאון אצל מבוגרים ועוד, חוות דעת של פסיכוגריאטר היא חשובה. כמו כן גם בתביעת נכות בגין פציעה בשל פעולת איבה זכאי המבוגר להגיש תביעה לביטוח הלאומי, גם אז תהייה חוות דעת רפואית לביטוח לאומי מחיר חשובה לאין ערוך.

בנוסף לכך חוות דעת רפואית לביטוח לאומי מחיר משמשת גם לתביעה של מטופלי דיאליזה שנזקקים לטיפול לפחות 2 פעמים בשבוע וכן למי שעברו השתלת איבר (השתלת כבד, ריאה, לב, כליה או השתלת לבלב), או מי שעבר השתלת מח עצם. בעניין הזה נוסיף הערה קטנה – קשיש ששוהה במוסד סיעודי בתקופת הזכאות אינו זכאי לגמלה.

חוות דעת רפואית לביטוח לאומי מחיר
חוות דעת רפואית לביטוח לאומי שווה בכל מחיר

חוות דעת נכות ביטוח לאומי

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה מתמדת בתוחלת החיים, אולם המסר המרכזי שאנו מנסים להחדיר במודעות של הפציינטים שלנו הוא שזה לא אמור לבוא יחד עם מחלות וסבל. עזרה במימוש הזכויות לבני הגיל השלישי הוא חלק מתפישה זו הפועלת להביא לרווחתם המקסימלית של בני הגיל השלישי. זה בא לידי ביטוי לא רק בכתיבת חוות דעת נכות ביטוח לאומי אלא גם בכל הטיפול העוטף. ערנות של הצוות הרפואי למשל יחד עם שיתוף פעולה של המשפחה הסובבת של הקשיש תמנע ממנו.ה סבל רב. כך ניתן יהיה לעכב באופן משמעותי התפתחות מהירה של מחלות ממשפחת הדמנציה, כמו האלצהיימר וכדומה.

אבחון דמנציה לקשישים וזיהוי המחלה בשלביה הראשונים תעודד טיפול תרופתי מהיר ויעיל שיעכב את ההתפתחות הדמנטית והקשיש יוכל לחיות את שארית חייו ברווחה יחסית ותוך כדי כך חשוב לנו כצוות רפואי מטפל, לעזור לו לממש את זכויותיו ולהכין לו חוות דעת פסיכוגריאטר לביטוח לאומי או לכל גוף אחר שנדרש.

חוות דעת נכות ביטוח לאומי
חוות דעת נכות ביטוח לאומי לעזרה במימוש הזכויות

יש לכם שאלה? דברו איתנו.

zoom

שיחת זום | וידאו ווטסאפ

במסגרת זו ניתנים %100 מהשירותים.
לרבות טיפול רפואי וחוות דעת רפואיות.
במחיר נמוך משמעותית!

שירות זה ניתן בכל רחבי מדינת ישראל

דילוג לתוכן